Bolesti kloubů, pálení žáhy: 8 obtíží, které mohou způsobovat rajčata

16. 9. 2019
Bolesti kloubů, pálení žáhy: 8 obtíží, které mohou způsobovat rajčata
Rajčata bereme jako super zdravou zeleninu. Samé vitaminy, minerální látky a spousta antioxidantů. Podle odborníků stačí zkonzumovat denně tři sta gramů rajčat a pokryjeme tím téměř celou denní dávku vitaminu C. Ovšem každá potravina, a tedy i rajče, může mít některé nepříjemné vedlejší účinky. Trápí vás následující obtíže, u kterých pořád marně pátráte po příčině? Co když jsou na vině rajčata?

Všeho s mírou

Nechceme brojit proti konzumaci rajčat, ale zrovna konec léta a začátek podzimu je obdobím, kdy vrcholí sklizeň rajčat na zahrádce a mnozí z nás jedí tyto plody horem dolem a pomalu je mají i na sladko ke kávě. Přitom když něčeho konzumujeme příliš, i když je to sebezdravější, můžeme si způsobit problém. Máte-li některé potíže, které popisujeme níže, pak zkuste ze své stravy na zhruba čtyři týdny rajčata vyloučit a uvidíte, jak bude vaše tělo reagovat.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile vyjdete z práce, spadne vám kámen ze srdce. Tento týden se vám moc nedařilo. Tlak ze strany šéfa je podle vás zbytečné, a kvůli tomu se vám špatně pracuje. Už na to nemyslete a…

Nejčtenější články

Doporučujeme