Bolí vás anální sex nebo máte z bolesti strach? Tady jsou rady, jak to změnit!

30. 6. 2021
Foto: iStock
Bolí vás anální sex nebo máte z bolesti strach? Tady jsou rady, jak to změnit! | Foto: iStock
Strach z bolesti je často hlavním faktorem, který nás ženy odrazuje od análního sexu. Stačí však správná příprava a všechno může být jinak. Pokud tedy chcete tuto praktiku sobě i partnerovi dopřát, nezanedbejte následující body!

Trpělivost růže přináší

Jedním ze základních pravidel, když chcete začít s análním sexem, je trpělivost. A to platí nejen pro vás, ale i pro vašeho partnera. Nečekejte, že se vše dokonale podaří hned napoprvé, ale postupujte po menších krocích. Základem všeho je stoprocentní uvolněnost, protože jakmile budete nervózní a ve stresu, budete mít stažené svaly a průnik pro vás bude bolestivý. Dejte si proto na čas a nezoufejte, pokud budete muset ze začátku několikrát přestat. Chce to čas, ale očekávaného výsledku dříve nebo později docílíte. Naopak, když vše uspěcháte jen proto, abyste vyhověla partnerovi, a půjdete na to přes sílu a bolest, můžete si anální sex znechutit jednou provždy.

Jak se připravit na anální sex? Podívejte se na rady pornoherečky:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Kvůli zítřejšímu hromovému úplňku jste jako na trní a podezíráte partnera z nepříjemných věcí. Nutno říci, že jste přehnaně žárliví a dáváte to hodně najevo. Tím ukazujete partnerovi svou…