Bono může být prezidentem, nebo premiérem, myslí si Tony Blair

4. 9. 2010
Bono může být prezidentem, nebo premiérem, myslí si Tony Blair
Bývalý britský premiér Tony Blair (57) je přesvědčen, že zpěvák Bono (50) by mohl být předním světovým vůdcem, kdyby se věnoval více politice než hudbě. Frontman skupiny U2 se už léta účastní různých politických debat a svůj status rockové legendy využil k setkání s různými významnými politiky.

Jak uvádí agentura WENN, popovídal si například s Tony Blairem, bývalým americkým prezidentem Georgem W. Bushem a nedávno se setkal i s ruským prezidentem Dmitrijem Medveděvem.

Blair je však přesvědčen, že irský rocker mohl hrát ve světě politiky mnohem větší roli. Ve své nové autobiografii o tom píše:

"Bono mohl být prezidentem nebo premiérem levou zadní. Má naprosto vrozený dar pro politiku, skvěle to umí s lidmi, je chytrý a umí báječně mluvit. Motivuje ho opravdová snaha zlepšovat a nikdy nespí na vavřínech. Jsem přesvědčen, že byl schopen spolupracovat i s Georgem W. Bushem. A rozhodně nemluví přezíravě jako spousta jeho kolegů."


ČTĚTE TAKÉ: Horoskop září


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše tropí neplechu a trochu vás zkouší, takže pozor na to, abyste nestříleli od pasu. Hlavně buďte v každém ohledu příjemní a taktní. O moc výhodnější je teď ve vašem vztahu přátelství.…

Nejčtenější články

Články odjinud