Boris Becker chce uspět jako herec

12. 6. 2002
Boris Becker chce uspět jako herec
Jeden z nejúspěšnějších světových tenistů v historii Boris Becker se zřejmě v brzké době pokusí zazářit jako filmová hvězda. Boris je přesvědčen, že k úspěšné herecké kariéře má ty nejlepší předpoklady. Upřímně se totiž domnívá, že herectví a sport se velmi podobají.

Boris Becker chce uspět jako herec

Klepněte pro větší obrázek Jeden z nejúspěšnějších světových tenistů v historii Boris Becker (34) se zřejmě v brzké době pokusí zazářit jako filmová hvězda. Boris je přesvědčen, že k úspěšné herecké kariéře má ty nejlepší předpoklady. Upřímně se totiž domnívá, že herectví a sport se velmi podobají. „Jsou jiné jen v tom, že na rozdíl od tenisu k tomu běhání sem a tam máte u filmu mnohem větší prostor,“ prozradil sportovec.

Klepněte pro větší obrázek Becker ovšem ještě není úplně rozhodnutý, kde hodlá jako herec prorazit. Více než filmovou Mekkou Hollywoodem totiž sympatizuje s britskou a německou kinematografií. „Zdejší lidé u filmu mi připadnou daleko vstřícnější. A snad jim jde také alespoň trošku o umění a ne pouze o to, vytřískat z filmu co nejvíce peněz,“ míní německý rodák.
Přesto Boris zůstává realista. Pokud se chce stát opravdovou filmovou hvězdou, nezbývá mu, než zkusit štěstí v Hollywoodu. „Není mi to sice příliš po chuti, ale nechci jen hrát. Chtěl bych být v tomto oboru opravdová hvězda, stejně jako jsem zářil na špici tenisových žebříčků,“ prohlásil s notnou dávkou sebevědomí Becker.
Jak se ale na sportovcovo účinkování v některém z připravovaných snímků dívá německá, britská či americká filmová studia, prozatím není známo. Od tvrzení, které se už rovněž objevilo v tisku, že by Beckerovi už nabídly hlavní roli v nejmenovaném filmovém trháku, se ale všechny velké filmové společnosti zatím distancovaly. ( Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Hvězdy vyslyšely vaše prosby a nadřízený vám ubral práce. Sám uznal, že vás opravdu přetěžoval. Méně úkolů vám prospěje, protože se zklidníte a budete mít dost času na jiné věci. Šéf je…

Nejčtenější články

Doporučujeme