Boty, které letos nutně musíte mít: Mokasíny se vracejí do módy!

19. 2. 2020
Blížící se jaro už pomalu začíná mít reálné obrysy, a tak je na čase zamyslet se nad jarní garderobou a obutím. Pokud jste si loni nestihla pořídit klasické mokasíny pánského tvaru, zkuste to letos napravit, protože ve vašem botníku by rozhodně neměly chybět!

Boty jara 2020

Mokasíny budou letos na jaře opravdu oblíbené. A to zejména ty klasické s přezkou. Seženete je v různých barvách, ale nejlépe uděláte, když si pořídíte klasické černé nebo hnědé, trendy jsou letos i metalické odstíny. Velmi žhavá bude také bílá barva. A nezapomeňte na strukturovaný povrch, stále je hitem vzor krokodýlí kůže!

Mokasíny oceníte zejména tehdy, pokud v módě dáváte přednost pohodlí. V těchto botách totiž vydržíte celý den a navíc budete vypadat trendy. Mokasíny můžete obout k džínám i úzkým kalhotám, dobře ale vypadají i k midi sukni. Nebojte se vzít si do nich ponožky!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Skloubit pracovní povinnosti a rodinu začíná být na hraně vašich možností. Covidové zákazy vás limitují, a pak jste celkově rozladění. Zkuste se přizpůsobit a o problémech s partnerem více…

Nejčtenější články

Doporučujeme