Brad Pitt chce přísnější zákony na ochranu slavných dětí

4. 1. 2008
Brad Pitt chce přísnější zákony na ochranu slavných dětí
Hollywoodský herec Brad Pitt (43) je pyšným otcem tří adoptivních a jednoho biologického dítěte, které má se svou partnerkou Angelinou Jolieovou. Velmi mu proto záleží na kvalitě jejich psychického a fyzického růstu.

Právem se totiž obává, že dotěrní paparazzi cvakající jeden snímek za druhým můžou poznamenat jejich mentální rozvoj. Žádá proto o zpřísnění zákonů na ochranu slavných dětí proti bulvárním novinářům.

Jak Brad Pitt uvedl v talk show Larryho Kinga, má hrůzu z toho, že jeho děti berou hrozen fotografů, který je obklopuje, kdykoliv vytáhnou paty z domova, jako běžnou součást života.

"Jsem otec, takže mě velice zajímá, co se děje s mými dětmi," prohlašuje. "Chtěl bych, aby byl každý fotograf, který zamíří objektiv na obličej mého dítěte a zavolá na něj jménem, soudně stíhán. Porušuje tím totiž jeho osobní práva." Brad sám je známý tím, že s fotografy vychází velice dobře.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední pracovní den připraví dotahování úkolů i po kolezích. Ne všechno je splněno do puntíku, a tak se při pátku trošku zapotí. To není ovšem problém, protože nadbytek energie je…

Nejčtenější články

Doporučujeme