Brad Pitt se miluje nejraději na pláži

8. 8. 2002
Brad Pitt se miluje nejraději na pláži
Pokud byste milé dámy rády věděly, kam by vás pozval hollywoodský krasavec Brad Pitt, kdyby s vámi chtěl strávit vášnivou noc, pak vězte, že s hollywoodskou superstar zřejmě skončíte na pláži. Právě vyhřátý písek, zapadající slunce a šplouchající vlny jsou tím pravým afrodisiakem, které z idolu milionů dívčích srdcí dělají vášnivého milence.

Brad Pitt se miluje nejraději na pláži

Klepněte pro větší obrázek Pokud byste milé dámy rády věděly, kam by vás pozval hollywoodský krasavec Brad Pitt (38), kdyby s vámi chtěl strávit vášnivou noc, pak vězte, že s hollywoodskou superstar zřejmě skončíte na pláži. Právě vyhřátý písek, zapadající slunce a šplouchající vlny jsou tím pravým afrodisiakem, které z idolu milionů dívčích srdcí dělají vášnivého milence. Což potvrzuje i Bradova velká láska a manželka Jennifer Anistonová (33).


Hvězda seriálu Přátelé Jennifer na dotaz týkající se Bradovy záliby v milování na pláži jen s úsměvem dodává: �Myslím, že jsem živoucím příkladem toho, že se nejedná o výmysl. Pokud si dobře vzpomínám, tak dokonce i naše první rande bylo na pláži. Brad je skutečně na pláže vysazený. Když jsme v našem losangeleském domě, tak se nemilujeme prakticky nikde jinde.�

Nechtěných diváků se Brad a Jennifer obávat nemusí. Společně s rezidencí vlastní také několik stovek metrů pláže, která ji obklopuje. Celý pozemek je navíc obehnán plotem a hlídán ochrankou.

A co Brada na milování v písku nejvíce vzrušuje? �Nejde ani tak o vzrušení, jako spíše o klid a úžasnou relaxaci. Šplouchání vln je snad jediná věc na světě, která mne dokáže opravdu uklidnit a při níž se pokaždé cítím jako znovuzrozený. A když je s vámi člověk, kterého milujete, nemůže to skončit u ničeho jiného, než u sexu,� usmívá se hlavní hrdina filmu Sedm let v Tibetu. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už dlouho jste nebyli tak spokojení jako dneska. Zdá se vám, že je všechno snadnější. Určitě to bude tím, že už si vás nedobírá nadřízený a na pracovišti vládne pohoda. Do ničeho se však…

Nejčtenější články

Doporučujeme