Brad Pitt: Začínal rolí obřího kuřete, dnes žije jen se svým psem

23. 8. 2019
Hollywoodský herec Brad Pitt momentálně září v novém filmu Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu, kde vytvořil úžasnou dvojku s Leonardem DiCapriem. Film vévodí tabulkám návštěvností v kinech a není divu. Tarantino je prostě pojem, a když si navíc ke spolupráci pozval tyhle dvě hvězdy, je jasné, že z toho bude trhák. O Bradovi se toho napsalo hodně v souvislosti se vztahem s herečkou Angelinou Jolie, ovšem co o něm ještě všechno nevíte?

Miluje rituály a svého psa

Od té doby, co se rozešel se svou ženou Angelinou Jolie, žije Brad Pitt ve starém domě v Hollywood Hills sám, pouze se svým buldokem Jacquesem. Brad o něm prozradil, že chrápe víc než on. Se psem taky chodí na dlouhé procházky a miluje ranní čajový rituál, kdy si zapálí v krbu oheň a uvaří zelený čaj matcha. Jak říká, je to pro něj oslava života, stejně jako popíjení samotného čaje a sledování plamenů v ohni. „Oheň zapálím ráno i večer, než jdu spát. Když hoří, cítím život. A cítím život i v tomto domě,“ říká.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr směny bude bez komplikací stejně jako celý pracovní proces. U kolegů jste oblíbení a nadřízený si vás pochvaluje. Můžete být sami se sebou spokojení. Jen lidem až tak nevěřte, to by…

Nejčtenější články

Doporučujeme