Brad Pitt: Začínal rolí obřího kuřete, dnes žije jen se svým psem

16. 10. 2020
Hollywoodský herec Brad Pitt naposledy zazářil v posledním filmu Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu, kde vytvořil úžasnou dvojku s Leonardem DiCapriem, a za svůj herecký výkon ve vedlejší roli si odnesl Oscara. Po období temna, kdy veřejnost řešila především jeho rozvod s herečkou Angelinou Jolie a Pitt delší dobu nezavadil o pořádnou roli, je toto jeho zasloužený návrat na výsluní. O Bradovi se toho napsalo hodně, ovšem možná je tu ještě něco, co o něm nevíte?

Miluje rituály a svého psa

Od té doby, co se rozešel se svou ženou Angelinou Jolie, žije Brad Pitt ve starém domě v Hollywood Hills sám, pouze se svým buldokem Jacquesem. Brad o něm prozradil, že chrápe víc než on. Se psem taky chodí na dlouhé procházky a miluje ranní čajový rituál, kdy si zapálí v krbu oheň a uvaří zelený čaj matcha. Jak říká, je to pro něj oslava života, stejně jako popíjení samotného čaje a sledování plamenů v ohni. „Oheň zapálím ráno i večer, než jdu spát. Když hoří, cítím život. A cítím život i v tomto domě,“ říká.

Od rozvodu s Jolie již uplynuly čtyři roky, a ačkoliv fanoušci doufali, že se pohledný herec vrátí ke své bývalé lásce Jennifer Aniston, jíž opustil právě kvůli Jolie, zatím se tak nestalo. Osamělý ale Brad Pitt není, naopak. V poslední době se totiž řeší jeho vztah s mladičkou modelkou Nicole Poturalski, která je téměř o třicet let mladší.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Rozjezd pracovního týdne proběhne dobře. Sice nejste tolik při síle jako v minulém období, ale cítíte se vcelku příjemně. Asi to bude tím, že si rozumíte s kolegy i nadřízeným a v domácím…

Nejčtenější články

Doporučujeme