Březnové slevy v Národním divadle

14. 3. 2001
Březnové slevy v Národním divadle
Vojcek Albana Berga, Lazebník sevillský, Mistr a Markétka, Malý pan Friedemann/Psycho.

Březnové slevy v Národním divadle

WOZZECK V NÁRODNÍM DIVADLE
Vojcek Albana Berga
je v operním světě považován za umělecky mimořádně náročné dílo. Původní premiéra v Berlíně v roce 1925 vyvolala prudkou negativní odezvu, neboň skladatel při své kompozici geniálně předjímal tragické praktiky rodícího se fašismu. Národní divadlo uvedlo Vojcka naposledy v roce 1959 a nyní jeho provedením v koprodukci s operou ze švédského Göteborgu se snaží přiblížit českému publiku jednu z nejlepších inscenací, kterou je možné v současné operní Evropě spatřit.
Na sobotní představení (17. března od 19 hodin) v Národním divadle nabízíme zájemcům všechny vstupenky s padesáti procentní slevou.

Na neděli 18. března jsme pro vás připravili také velmi lákavou nabídku slev:
Lazebník sevillský - 14 a 19 hodin Národní divadlo, 50% sleva na vstupenky do přízemí a na I. a II. balkon, jednotné vstupné 20,- Kč na galerie
Mistr a Markétka - 19 hodin Stavovské divadlo, 50% sleva na všechny zakoupené vstupenky

V úterý 20. března a ve středu 21. března vždy od 19 hodin má Národní divadlo na repertoáru poslední představení baletního dvojvečera Malý pan Friedemann/Psycho v této sezoně. Vstupenky na tato představení jsou na pokladnách ND a StD prodávány s 50% slevou do přízemí a na balkony a za jednotnou cenu 20,- Kč za kus na galerie.

Vstupenky si můžete zarezervovat na telefonních číslech Oddělení péče o zákazníka Národního divadla:
24 901 319, 24 901 668, 24 901 638.

Zdroj: Mgr. Dita Šnajdrová /ND/

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Delší dobu přemýšlíte, že si pořídíte něco nového anebo si najdete investici. Věřte, že k tomu není pár dní vhodná doba. I když vypadá nabídka lákavé, dopadne špatně. Vyhněte se podvodným…

Nejčtenější články

Doporučujeme