Britka souloží zásadně s ženatými. Snaží se jim tím pomoci | Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Britka souloží zásadně s ženatými. Snaží se jim tím pomoci

Čtyřiačtyřicetiletá Lee Romainová věří, že pomáhá ženatým mužům tím, že se je svádí a spí s nimi. Dělá z nich tak prý lepší milence, takže když se vracejí k manželkám, jsou lepší v posteli a jejich vztah dostane novou vzpruhu. Byznys konzultantka si však na ženatých mužích spíš sama zvedá sebevědomí. Mají totiž jedinou ženu, kterou mohou uspokojit, takže její dovednosti snáze vyniknou.

„Ženatí muži jsou úžasní, řeknou vám, že jste nádherná, vezmou vás na úžasné jídlo, dávají vám dárky a mají milé chování, protože jsou všichni vytrénováni manželkami,“ svěřila Romainová britskému listu The Sun.

Ženatým mužům se ale také většinou dostává jen minimum sexu od manželek, a jakožto neukojení se velmi snaží a jsou náruživí. „Opravdu vás chtějí uspokojit,“ dodává čtyřiačtyřicetiletá svůdkyně ženatých.

O co však Romainová určitě nestojí, je to, aby se do ní muži zamilovali a opustili manželku. Naopak, ona jim chce pomoci oživit sexuální život a vrátit je ženě zpět.

„Někteří z těch mužů, s nimiž se stýkám pravidelně, mi tvrdí, že jejich manželství je teď mnohem lepší, co mají sex se mnou. Vracejí se šťastnější domů k ženám. A jeden muž se se mnou přestal časem stýkat, protože jeho sexuální život s manželkou se velmi zlepšil,“ dodává Romainová.

Sama začala spát s ženatými muži, když její o mnoho let starší partner přišel o erekci. Když zemřel, dalšího si už nehledala a zůstala u sexu s ženatými. Časem se jí hledání milenců zjednodušilo, protože na internetu vznikla celá řada seznamek pro hledající nevěru mimo vztah.

Doporučujeme

Články odjinud