Britská děvčata věří babským radám proti otěhotnění

18. 7. 2001
Britská děvčata věří babským radám proti otěhotnění
Při milování stačí zavřít oči a neotěhotním. Po souloži stačí vypít sklenici mléka a neotěhotním. Po souloži stačí třikrát co nejvýš vyskočit a neotěhotním.

Britská děvčata věří babským radám proti otěhotnění

"Při milování stačí zavřít oči a neotěhotním. Po souloži stačí vypít sklenici mléka a neotěhotním. Po souloži stačí třikrát co nejvýš vyskočit a neotěhotním." To vše jsou pověry, kterým věří britské dívky.

Mnoho let jsou britská děvčata na první příčce v nechtěném otěhotnění. V roce 1999 se v Británii narodilo 2270 dětí dívkám mladším 14 let, 8000 dětí dívkám mladším 18 let a celých 100.000 dětí dívkám mladším 20 let.
Podle posledního průzkumu je první místo oprávněné. Většina dívek věří babským radám proti otěhotnění a také se podle nich řídí.
Tři čtvrtiny praktických lékařů, kteří se ankety účastnilo, potvrdilo v průzkumu, že většina dívek stále věří babským pověrám, které jim zabrání otěhotnění. Mladé dívky se stydí a trpí absolutní neznalostí moderních antikoncepčních metod. Bojí se jít k lékaři pro odbornou radu.

autor: Karel
zdroj: Daily mail

Pokud znáte i jiné rady, určitě nám je napište.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nastoupili jste do rozjetého vlaku úspěchu, což je pro vás velká výzva. Zatím se k ničemu příliš neunáhlujte, váš čas teprve přijde. Pokud budete trpěliví, dočkáte se neskutečné…

Nejčtenější články

Doporučujeme