Britská děvčata věří babským radám proti otěhotnění

18. 7. 2001
Britská děvčata věří babským radám proti otěhotnění
Při milování stačí zavřít oči a neotěhotním. Po souloži stačí vypít sklenici mléka a neotěhotním. Po souloži stačí třikrát co nejvýš vyskočit a neotěhotním.

Britská děvčata věří babským radám proti otěhotnění

"Při milování stačí zavřít oči a neotěhotním. Po souloži stačí vypít sklenici mléka a neotěhotním. Po souloži stačí třikrát co nejvýš vyskočit a neotěhotním." To vše jsou pověry, kterým věří britské dívky.

Mnoho let jsou britská děvčata na první příčce v nechtěném otěhotnění. V roce 1999 se v Británii narodilo 2270 dětí dívkám mladším 14 let, 8000 dětí dívkám mladším 18 let a celých 100.000 dětí dívkám mladším 20 let.
Podle posledního průzkumu je první místo oprávněné. Většina dívek věří babským radám proti otěhotnění a také se podle nich řídí.
Tři čtvrtiny praktických lékařů, kteří se ankety účastnilo, potvrdilo v průzkumu, že většina dívek stále věří babským pověrám, které jim zabrání otěhotnění. Mladé dívky se stydí a trpí absolutní neznalostí moderních antikoncepčních metod. Bojí se jít k lékaři pro odbornou radu.

autor: Karel
zdroj: Daily mail

Pokud znáte i jiné rady, určitě nám je napište.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše myšlenky jsou dost neuspořádané. Je evidentní, že potřebujete někoho racionálně založeného, kdo vám přijde na pomoc při uskutečňovaní vašich plánů. Je důležité, abyste se o nadvládu…

Nejčtenější články