Brity láká do hospody nahá žena

10. 9. 2002
Brity láká do hospody nahá žena
Pokud se vám zdají české a moravské hospody poněkud nudné, pak byste rozhodně měli zavítat do britského městečka Bacup v oblasti Lancashire. Zdejší hospodští velmi dlouho přemýšleli, jak přilákat nové štamgasty. Výsledek jejich úvah vzbudil v Británii vlnu pobouření, do hospody však přesto (nebo právě proto) přilákal davy zákazníků.

Brity láká do hospody nahá žena

Pokud se vám zdají české a moravské hospody poněkud nudné, pak byste rozhodně měli zavítat do britského městečka Bacup v oblasti Lancashire. Zdejší hospodští velmi dlouho přemýšleli, jak přilákat nové štamgasty. Výsledek jejich úvah vzbudil v Británii vlnu pobouření, do hospody však přesto (nebo právě proto) přilákal davy zákazníků. Důvodem obrovských tržeb je nahá žena, která až do zavírací hodiny pózuje ve výloze a láká kolemjdoucí k návštěvě.

Klepněte pro větší obrázek �V mnoha podnicích sice mají už delší dobu obsluhu nahoře bez, ale dosud v žádné neláká nahá pohledná žena k návštěvě hosty přímo z výlohy,� usmívá se majitel hospůdky a penzionu The Billy Inn.
Situace je o to kurióznější, že ve všech místních hospodách pózuje za výlohou jedna a ta samá žena! Pětadvacetiletá Marry Lee se tímto způsobem rozhodla řešit tíživou finanční situaci poté, co už poněkolikáté přišla o zaměstnání. �Nikde mne nechtějí, a tak dělám radost aspoň mužům,� míní Marry.

Marry v žádném případě nepředvádí ve výloze jakékoli �oplzlosti�, ale jak sama říká, snaží se spíše o umění � něco mezi striptýzem a tancem u tyče. Ňadra během produkce skrývá pod papírovými půllitry, další intimní partie si chrání obřím chmelovým listem. �Vystudovala jsem taneční konzervatoř, a tak alespoň dobře prodám své zkušenosti. Nikdy bych se nesnížila k tomu, abych pózovala nahá. Na to bych neměla žaludek,� tvrdí Marry, která se svým programem za výlohou oslovila hned několik hospod, z nichž v šesti účinkuje pravidelně a do tří přichází občas.
Marry se stala mezi zdejšími obyvateli tak populární, že dostává desítky nabídek měsíčně na práci ve větší městech. �Pivní striptérka� je však doma spokojená a prozatím nehodlá nikam odcházet. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nutno říci, že lehce navážete na pracovní úspěchy z minulého týdne, ale pokud jde o prosazování svých názorů, držte se zpátky. Hleďte si spíše své práce a nezaostávejte nad ostatními.…

Nejčtenější články

Doporučujeme