Brno plné blondýn

17. 5. 2001
Brno plné blondýn
Velkolepé finále nové prestižní soutěže krásy Miss Blond 2001 Czech Republic už doslova klepe na dveře! Za několik málo dnů, přesně v pátek 18. května, přivítá moderátor Jan Čenský v Laser Show Hall brněnského Boby centra.

Brno plné blondýn

Velkolepé finále nové prestižní soutěže krásy Miss Blond 2001 Czech Republic už doslova klepe na dveře! Za několik málo dnů, přesně v pátek 18. května, přivítá moderátor Jan Čenský v Laser Show Hall brněnského Boby centra 12 okouzlujících blondýnek, z nichž porota originálním veřejným bodováním před zraky všech návštěvníků vybere letošní královnu tuzemských zlatovlásek.

Miss Blond 2001 CZ je soutěž blondýnek ve věku 17-24 let. Vítězka obdrží okamžitě 50 000,- Kč v hotovosti, navíc postoupí na světové finále, které se uskuteční 7. července v rakouském letovisku Velden. Projekt Miss Blond Czech Republic nemá za cíl vyprodukovat přísně modelingovou soutěž, ale soustřeďuje se především na vytvoření tradice organizování pravidelné jednoroční zábavné show, spojené s přítomností atraktivních blonďatých dívek.
Podle pořadatelů omezení soutěže pouze pro blondýnky nemá diskriminační povahu, ale odráží zájem veřejnosti.

Finálovému večeru předcházela dvě výběrová kola. Prostřednictvím oficiální internetové stránky soutěže a přihlášek, otištěných ve vybraných časopisech a denním tisku, se do nich přihlásilo celkem 247 blonďatých dívek z celé České republiky.
To není mnoho, když vezmeme v úvahu několik tisíc přihlášených na MISS ČR a například 4000 přihlášených do soutěže Ria modelka roku.

Odborná porota, v níž zasedli například prezident soutěže ing. Ivan Neumann, viceprezident Asociace modelingových agentur ČR Dušan Fádler či umělecký fotograf Aleš Lang, vybrala dvanáctku finalistek ve výběrových kolech, která se koncem dubna uskutečnila v pražském klubu Golem a v Café de Paris brněnského Boby centra. Vybrané dívky byly následně oficiálně představeny veřejnosti na internetovém serveru soutěže www.missblond.cz" target="_blank">www.missblond.cz.

Den před finále se všechny dívky představí v promo-show na brněnském nám. Svobo dy. Spolu s představením finalistek Miss Blond 2001 Czech Republic bude na diváky čekat autogramiáda Jany Příhodové, Miss Blond International 2000 a jejího hosta Stanislava Matějovského, úspěšného závodníka Evropského poháru tahačů. Na náměstí bude k vidění i jeho závodní tahač TATRA. Hostem Jany Příhodové bude také populární moderátorka a herečka Bára Štěpánová. Dále uvidíte módní přehlídku, vystoupení dětské taneční skupiny Magic Free Group a další program.

Součástí následujícího finále potom bude nejen volba o letošní nejkrásnější blondýnku ČR, ale také několik hudebních a tanečních vystoupení. Divákům v Laser Show Hall brněnského Boby centra se tak představí například Peter Paul (Freddy Mercury Revival), dětská formace taneční skupiny Magic Free Group a hlavně slovenský rocker, dlouho nekoncertující Jožo Ráž. Moderátorem večera bude Jan Čenský.

V loňském roce vyhrála Jana Příhodová (na fotografiích) a dostala se do mezinárodní části soutěže, kde se umístnila také na prvním místě. Stala se tak vítězkou celosvětové soutěže MISS BLOND International v Rakousku. Rozhovor s ní si můžete přečíst na oficiálních stránkách soutěže.

autor: Michal
zdroj: Missblond

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Konečně jste jako ryba ve vodě. Je báječné, že jste plni energie a prahnete po nevšedních událostech. Slunečné dny vás nabíjejí neskutečnou vitalitou a optimismem. Je dost pravděpodobné,…

Nejčtenější články

Doporučujeme