Komentáře k článku zpět na článek

Hanule 3. 3. 2007 | 14:08

2 Jiřina: ne všechny blondýny jsou peroxidove svetlovlasy...nektery maji blond vlasy od prirody
Myslim že inteligence nijak nesouvisi s barvou vlasu a kdyz ma nekdo vlasy obarveny na blond druhymu se to muze zdat blby ale taky nemusi a zrovna naopak treba nekterxy tmavovlasky maji taky obarvene vlasy na cerveno a blondyny o nich netvrdi ze jsou blby.

Lucinečka 19. 6. 2001 | 16:34

Nevím, jsem téže tmavovlasá,ale zkoušela jsem nebo spíše uvažovala o tom se odbarvit. Především to bylo kvůli žádanosti. Stále nám média tlačí nám ženám do hlavy, že my ženy tmavé nejsme pro náš národ a pro jiné Země žádané. Možná to zní trochu přehnaně, že to není ve všem přesné,ale svým způsobem to tak je. Ťdajně blondýny jsou žádanější, výraznější (vlasy) atraktivnější atd. No asi takhle zůstala jsem tmavovlasa-a třeba to nakonec dopadne tak, že bude Praha a ČR přemrštěná blondýnami a já...budu tmavovlasá a žádaná...hihhi

Sandule 26. 5. 2001 | 13:35

Blondyny nemusej bejt vzdycky blby a to jenom proto,ze si o nich lidi vymejslej pitomosti,ale uznavan,že nektery se kvuli svy diskriminaci tak chovaj,pak musej bejt asi opravdu pitomy.

Katka 22. 5. 2001 | 18:11
Komár 22. 5. 2001 | 14:40
Jirina 22. 5. 2001 | 09:52

Nevim... asi proto, ze nejsem blondyna, se mi to moc nezda. Holky jsou pekny, o to nejde.. ale ten "blondatej nazor " se mi zda dost omselej a nudnej, stejne jako odbarvovani a snaha zalibit se tzv. "zajmu verejnosti".

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste sice realisté a vzdušné zámky pro vás nejsou zajímavé, ovšem tajné romantické touhy se vám stejně…

Nejčtenější články

Články odjinud