Bronzové pudry

10. 8. 2007
Bronzové pudry
Trendem letošního léta je jednoznačně zdravá a opálená pleť, která symbolizuje přirozeně půvabný vzhled. K tomu vám pomohou nejen sluneční paprsky, ale zároveň se neobejdete bez třpytivého pudru v mnoha odstínech bronzu.

Líčení ve stylu Bronze Spirit od Max Factor dominují dokonalé řasy a nádherný jas podtrhující celkový výraz. Základem trendu jsou nové bronzující perličky Bronzing Pearls dodávající pokožce jemný nádech, který vyvolává asociaci na sluneční polibky. K docílení jemného zlatavého třpytu stačí lehce poprášit tvář, aniž by došlo k vytvoření viditelných linií oddělujících nalíčené a nenalíčené partie.

„Lehce futuristický make-up staví na bronzově opálené pleti a očích orámovaných dokonalými řasami. Make-up je svěží, zářivý, ale rozhodně nevypadá nadměrně leskle,“ podotýká Pat McGrath, mezinárodně uznávaná vizážistka. „Trend Bronze Spirit staví na opálené pleti se stopou jemného třpytu,“ prozrazuje Pat. „Zářivě teplého odstínu docílíme pomocí nových Bronzing Pearls – velkým štětcem rychle přejedeme přes perličky a poté se jedním rychlým tahem dotkneme očních víček, čela i tváří, čímž na nich vytvoříme jemný, bronzově zářící třpyt, který celému líčení propůjčí přirozeně hřejivý opálený odstín.“

Letní limitovaná kolekce líčidel od L'Oreál Paris je určena pro ženy toužící po krásné, opálené pleti. Pudry pro bronzovou pleť rozjasňují pokožku blondýnkám i brunetkám jemným, ultra lehkým opáleným nádechem. Trocha zlaté perleti v pudrech Glam Bronze odráží světlo a rozzáří pokožku tak, jak to umí jen slunce. Dva duo pudry Glam Bronze, harmonie perleťových barev, byly speciálně vyvinuty pro rozzářený vzhled pleti blondýnek i brunetek. Glam Bronze Harmony Blonde obsahuje ultrajemné zlatavé třpytky, které prozáří pleť, a je určen speciálně pro blondýny ( pro světlejší pleť). Glam Bronze Harmony Brunette s jemnými částečkami mědi dodává pleti tmavší zlatavý nádech a je určen pro brunety a tmavší odstín pleti. V kolekci najdete také pudr Midnight Sun – půlnoční slunce. Pleti dodá tmavší, zdravý nádech a zlaté a stříbrné částečky umocní přitažlivý sexy vzhled.

Rimmel London ve široké nabídce cenově dostupných a přitom účinných líčidel představuje Natural Bronzer – kompaktní pudr pro přirozené opálení. Pudr obsahuje rozjasňující částečky, které dodávají pleti přirozeně opálený vzhled. Lze jen snadno použít na tvář i tělo. Jeho velkým plusem je ochranný sluneční faktor č. 8, antioxidanty a vitamín E. To to vše pomáhá chránit pleť před slunečním zářením a dalšími vlivy vnějšího prostředí. Dá se použít na make-up nebo místo něj na celý obličej ke zvýraznění přirozeného opálení. Krásně vypadá i na dekoltu a na těle. Pokud nejste příliš opálená, vypadá bronzový pudr úžasně místo tvářenky. Pleť vypadá svěže a zdravě.

Bronzové tónovací perly Avon dodají pleti zdravý, opálený vzhled. Pudřenka obsahuje malé kuličky lisovaného pudru různých odstínů. Pokud přetřete štětcem kuličky, různé odstíny se smísí a výsledná lehce nanesená směs dodá obličeji přirozenou zář. Řada Arabian Glow je zaměřená na líčení, které dodá zdravý letní vzhled v kteroukoliv roční dobu. Pleť prozáří teplými zlatavými tóny. Nanesením na celou tvář dosáhnete ztmavení tónu pleti, lehký dotek štětce či aplikátoru na lícních kostech a tvářích vyvolá dojem jemného opálení.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tlak mezi partnerskou láskou je tak silný, že se straníte něžností a náklonnosti. Věnujete se raději pracovním záležitostem a svým potomkům. S nimi máte momentálně dokonalý vztah. Rozumíte…

Nejčtenější články

Doporučujeme