Bruce Willis požadoval za jediný den natáčení Expendables 3 milion dolarů!

11. 8. 2013
Bruce Willis požadoval za jediný den natáčení Expendables 3 milion dolarů!
V přepočtu 19,5 milionu korun za jediný natáčecí den požadoval od producentů herec Bruce Willis, pokud se objeví v třetím vyprávění hrdinů pod titulem Expendables. Natáčet měl přitom jen čtyři dny a to v Bulharsku. Producenti ale bývalému manželovi Demi Moore nabídli o milion dolarů méně a on s nimi smlouvu nepodepsal.

Místo čtyř milionů dolarů (asi 58,6 milionu korun) nabízeli producenti Bruceovi tři miliony dolarů. A Willis tak řekl, že hrát ve filmu nebude. To rozzlobilo jeho kolegu Sylvestra Stalloneho, jenž ho na Twitteru označil za rozežraného lenocha.

Willise nakonec v roli nahradí Harrison Ford, jemuž zřejmě nabízená částka stačí. Snímek by měl do kin vstoupit příští rok v srpnu a bude přehlídkou akčních hvězd. Krom Stalloneho se v něm objeví také Jackie Chan, Wesley Snipes, Mel Gibson a Milla Jovovich.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Raci víkendy milují, protože tráví čas se svou rodinou, i když jsou svobodní. Teď tomu bude jinak. Vyzařují ze sebe takový sexappeal, který nenechá opačné pohlaví v klidu. Pozor na…

Nejčtenější články

Doporučujeme