Bruce Willis: Sexy hollywoodský drsňák odešel do důchodu. Může za to vážná nemoc!

16. 4. 2022
Patřil mezi nejpřitažlivější filmové herce své doby, jeho kariéra byla víc než zářivá. Jenže před pár týdny přišel tvrdý pád. Jeho rodina vydala šokující prohlášení o jeho zdravotním stavu. Pětinásobný táta a herec Bruce Willis trpí nevyléčitelnou nemocí, kvůli které ukončil kariéru!

Automechanik akčním hrdinou

Budoucí akční hrdina se narodil do rodiny amerického vojáka Davida a německé matky Marlen v nepříliš přívětivém prostředí – na vojenské základně v Západním Německu, kde jeho otec sloužil. Má ještě mladší sestru Florence a bratra Davida. Druhý bratr Robert zemřel před jedenácti lety na rakovinu.

Rodina se z Německa přestěhovala do Spojených států, nakonec se ale rozpadla a mladý Bruno, jak budoucímu herci doma říkali, tak musel zastat roli živitele. Než odmaturoval, pracoval jako hlídač v chemičce, automechanik, řidič náklaďáku i u benzinové pumpy. Po večerech hrával po barech na milovanou foukací harmoniku, dokonce toužil stát se profesionálním hráčem na tento nástroj. Po střední škole se živil krátce jako barman, ale pár „štěků“ v reklamních spotech rozhodlo, kterou cestou se nakonec vydá.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Úterní pracovní tempo bude mimořádně plodné. Nadřízený je s vámi opět spokojený a vše se vrací do starých zajetých kolejí. Na povýšení však nepomýšlejte. Pokud toužíte po vyšším platu, tak…