Brýle, klobouk, proutěná taška: Co by vám nemělo chybět v plážové výbavě?

30. 5. 2018
Období dovolených je konečně tady! Pokud vás zrovna nečeká cesta k moři, nevadí, teplé počasí svádí k výletům k vodě i u nás. Abyste byla in na každé pláži, nemělo by ve vaší výbavě chybět pár základních věcí.

Rozhodně si nezapomeňte chránit oči kvalitními slunečními brýlemi. Krom klasických tvarů v černé nebo žíhané barvě letos frčí barevná skla. Do módy se také dostaly úzké obroučky, jak můžete sledovat u řady celebrit, ne každému však sluší.

Slunce může být zrádné, a tak byste si před úžehem měla chránit i hlavu. Pořiďte si slušivý klobouček, kšilt nebo aspoň šátek či látkovou čelenku. Letos frčí zápěstí plná náramků, nezapomeňte tedy ani na ně.

 A pořádná plážová taška je také nezbytností – srovnáte do ní totiž vše, co budete na pláži potřebovat: ručník, knihu, časopis, opalovací krém, vodu, svačinku, sluneční brýle, mobil, peněženku i hřeben. Inspiraci na plážové doplňky najdete v galerii v úvodu článku. 

Jak v létě nosit šátek? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na miláčka vám nezbývá víc času kvůli povinnostem, jež považujete za neodkladné. Vaše láska se bude tvářit utrápeně, ale nedovolí si cokoli říct. Rychle by vám mělo dojít, že nad vaším…

Nejčtenější články