Brýle, klobouk, proutěná taška: Co by vám nemělo chybět v plážové výbavě?

30. 5. 2018
Období dovolených je konečně tady! Pokud vás zrovna nečeká cesta k moři, nevadí, teplé počasí svádí k výletům k vodě i u nás. Abyste byla in na každé pláži, nemělo by ve vaší výbavě chybět pár základních věcí.

Rozhodně si nezapomeňte chránit oči kvalitními slunečními brýlemi. Krom klasických tvarů v černé nebo žíhané barvě letos frčí barevná skla. Do módy se také dostaly úzké obroučky, jak můžete sledovat u řady celebrit, ne každému však sluší.

Slunce může být zrádné, a tak byste si před úžehem měla chránit i hlavu. Pořiďte si slušivý klobouček, kšilt nebo aspoň šátek či látkovou čelenku. Letos frčí zápěstí plná náramků, nezapomeňte tedy ani na ně.

 A pořádná plážová taška je také nezbytností – srovnáte do ní totiž vše, co budete na pláži potřebovat: ručník, knihu, časopis, opalovací krém, vodu, svačinku, sluneční brýle, mobil, peněženku i hřeben. Inspiraci na plážové doplňky najdete v galerii v úvodu článku. 

Jak v létě nosit šátek? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po vyčerpávajícím týdnu zatoužíte po odpočinku a činnostech, které lze dělat s kamarády. Když si vyrazíte za sportem, vrátíte se domů jako znovuzrození. Zaměřte se také na výchovu dětí.…