Brzobohatý může sníst i lednici a nepřibere

7. 8. 2002
Brzobohatý může sníst i lednici a nepřibere
Herečka Hana Gregorová, manželka herce Radka Brzobohatého, se při svém televizním hubnutí rozhodla, že bude pokračovat až do chvíle, kdy obleče jedny šaty z mládí.

Brzobohatý může sníst i lednici a nepřibere

Klepněte pro větší obrázek Herečka Hana Gregorová, manželka herce Radka Brzobohatého, se při svém televizním hubnutí (hrála v reklamě na nejmenovaný hubnoucí preparát) rozhodla, že bude pokračovat až do chvíle, kdy obleče jedny šaty z mládí. Zatím jí k dosažení cíle ještě pár kil nadbývá, rozhodně se však nemíní vzdát. �Ještě se do nich nevejdu! Chybí mi shodit ještě deset kilo. Dietu však držím poctivě. Nejhorší je to první měsíc. Když ten vydržíte, pak už to jde. Jde jen o zvyk.� Dieta, kterou Gregorová drží, není podle ní až tak drastická. �Jím chromaslim a dělenou stravu.�

Bok po boku s Hanou se do boje s váhou pustila i dcera. Ve dvou se, jak známo, hubne lépe. Manžel Radek Brzobohatý se synem se však v jídle rozhodně hlídat nemusí. Což jim Hana Gregorová docela závidí.

�Radek má metabolismus od Pána Boha! Může sníst i lednici, a nepřibere.� Své ženě však Radek Brzobohatý v přetěžkém boji s nadváhou fandí. Sám by prý dietu držet nedokázal. Rád si totiž pochutnává na typické české kuchyni, kterou mu Hana připravuje. Sama si však musí vařit jiná jídla. �Máme také posunutý den, což pro hubnutí není zrovna ideální. Chodíme spát v jednu, ve dvě hodiny v noci. Radek večeří v jedenáct hodin, když se vrátí po představení z divadla. Dřív jsem večeřívala s ním, ale i toho jsem se musela vzdát.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek se vám nechce vůbec do práce, protože nevíte, co se zase semele. Vás to nemusí zajímat, proto se snažte dokončit rozdělané úkoly svědomitě a precizně. To vám pomůže. Nadřízený…

Nejčtenější články

Doporučujeme