Brzobohatý přiznal: Rád se převlékám za ženy! Jací slavní mají stejnou zálibu?

24. 5. 2023
Mediální svět tento týden rozvířila kauza muzikanta a herce Ondřeje Brzobohatého a jeho bývalé ženy Taťány Kuchařové, z níž vyplynulo, že se Brzobohatý v soukromí rád převléká za ženy. Ačkoliv jejím účelem pravděpodobně bylo zničit muzikantovi pověst, zdá se, že sympatie veřejnosti jsou na jeho straně. Aby také ne, není zdaleka první osobností, která si ženský styl oblíbila. Kdo ho předběhl?

Ondřej Brzobohatý

Ačkoliv by z faktu, že se někdo ve svém soukromí rád převléká do kostýmů, snad ani kauza být neměla, Taťána Kuchařová se o to alespoň pokusila. Dle rozhovoru, který Ondřej Brzobohatý poskytl pro Blesk.cz, lze vyvodit, že vyzrazení jeho tajemství je pouhá pomsta jeho bývalé manželky, která se údajně snaží muzikantovi zničit život přesně tak, jak mu slíbila při rozchodu. „Do slova a do písmene si tuhle její větu pamatuju – jestli se se mnou rozvedeš, tak tě zničím, Ondřeji! Vůbec mě nenapadlo, jak a skrze co by toho vůbec mohla být schopná,“ uvedl v rozhovoru Brzobohatý. A jaké je to tajemství? Na veřejnost unikl obsah církevní žaloby, pomocí které se Kuchařová snaží anulovat jejich církevní sňatek. Mimo jiné se v něm píše, že Ondřej Brzobohatý se rád převléká za ženu.

Vykonstruovaná kauza pobouřila i muzikantovy přátele z řad celebrit, kteří se nyní Ondřeje zastávají. „Ondrejko, drž sa a buď aj naďalej tým, kto neztráca úroveň,“ napsala na Instagramu Dara Rolins. „Ondro, myslíme na Tebe! Dobře jsi udělal, už to zašlo příliš daleko. Drž se kamaráde! Jsi dobrej člověk,“ přidala se herečka Sandra Nováková. „Kamaráde, naprosto chápu, že se už musíš bránit! Moji podporu samozřejmě máš. Popravdě jsi světec, že jsi vydržel mlčet tak gentlemansky dlouho! Mám tě rád a jsi skvělej chlap a kamarád!“ připsal Matěj Ruppert. „Posílám Ti upřímnou podporu… A poděkování za to, jak to komunikuješ, ač jsi za to zaplatil úplně zbytečnou daň, spoustě lidem otevřeš oči a vsadím se, že i pomůžeš. Aspoň malá náplast na ten kabát z ostudy, hlouposti a malosti, který si oblékla žena, co té Tvé současné nesahá ani po kotníky. Zvládněte to, pro mě seš ikona,“ dodal herec Daniel Krejčík.

Co prozradila o vztahu s Brzobohatým jeho současná partnerka Daniela Písařovicová?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Jste v jednom kole a vůbec vám to nevadí a vaše výkony jsou excelentní. Pokud to tak půjde dál, ochutnáte pravou sílu úspěchu. V tomto červnovém období byste rádi vyzkoušeli nové věci,…