Buď fit s Dietou 2022: Kterým ženám se letos změní život?

4. 3. 2022
Pokud sledujete sociální sítě časopisu Dieta, už jste je nejspíš zaznamenali a nyní se konečně představují. Seznamte se s Nicole, Táťánou a Marií, kterým bude Dieta v průběhu letošního roku měnit život.

Na začátku ledna jsme při celodenním castingu vybrali tři ženy, se kterými se tentokrát budeme v rámci našeho projektu na rozdíl do předchozího ročníku potkávat po celý rok. Proč padla naše volba právě na ně? Dostaly nás svým nadšením a odhodláním změnit svůj život i svými příběhy, které si můžete přečíst na následujících stránkách.

Co je letos v Buď fit s Dietou čeká? Úvodní focení a seznámení s naším týmem už mají za sebou, stejně jako první ze čtyř workshopů. Na něm se Nicole, Táňa a Marie potkaly v první řadě s výživovým specialistou a školitelem programu The 1:1 Diet Ing. Lukášem Vránou z The 1:1 Diet. Právě hubnutím pod jeho odborným dohledem (respektive v případě Marie pod dohledem výživové poradkyně Hany Kinštové, blíž jejímu bydlišti) totiž jejich restart začíná. Na konci ledna se všechny tři poprvé dostavily k Lukášovi (včetně Marie) vstupní konzultaci, kde probíhalo měření, vážení a hlavně na zařazení do příslušného kroku The 1:1 Diet, a to podle toho, kolik chtějí zhubnout, jaké jsou jejich cíle a dle zdravotního stavu.. Následně všechny obdržely svoje stravovací plány a příštích několik měsíců je čekají pravidelné týdenní kontroly, jestli všechno běží, jak má.

Ale zpátky k prvnímu workshopu na téma Super tělo. Celý den probíhal v příjemném prostředí spa hotelu Volcano Complex, kterému tímto děkujeme za bezvadnou péči o naše tři účastnice i celý tým. Jako první byla na programu přednáška Lukáše Vrány. Pokud se u vás slovo přednáška automaticky asociuje se slovem nuda, pak jste rozhodně nikdy neslyšeli Lukáše probírat vše, co je třeba vědět o výživě, hubnutí a zdravém stravování. Atmosféra byla více než přátelská a Nicole, Táňa a Marie se do Lukášova výkladu plynule zapojovaly záludnými dotazy, takže o smích rozhodně nouze nebyla.

Pohoda panovala i při odpoledním setkání se zpěvačkou, herečkou a pedagožkou Lindou Finkovou, která patří mezi spokojené klientky The 1:1 Diet, takže s námi s humorem sobě vlastním probrala svoje zkušenosti nejen s tímto typem hubnutí. Posledním oficiálním bodem programu pak byl hodinový workshop s psycholožkou Laurou Janáčkovou, se kterou mohly naše účastnice probrat nejen otázky sebevědomí a motivace, ale v podstatě cokoli, co je aktuálně trápí. Jako třešnička na dortu pak na ně čekala příjemná relaxační masáž.

První kolo proměny životního stylu jsme tedy úspěšně absolvovali, Nicole, Táňa a Marie teď mají před sebou několik týdnů hubnutí, po němž začnou plynule přecházet na nový způsob stravování, s nímž jim budeme pomáhat na dalším workshopu, tentokrát na téma super vaření. Držte jim palce, protože my jim je rozhodně držíme. A nezapomeňte sledovat sociální sítě časopisu Dieta a web ženy.cz, kde se můžete těšit na spoustu bonusových materiálů.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Předvánoční období bude tak trochu náročnější, co se psychické stránky týká. Po pravdě řečeno chcete mít ve všem pravdu a za každou cenu se chcete profesně zviditelnit. To se však nelíbí…

Nejčtenější články

Doporučujeme