Bude letošní Silvestr bez hádek?

20. 12. 2001
Bude letošní Silvestr bez hádek?
Jak se tak schyluje konec roku, bilancuji ve své paměti několik posledních závěrů roku a z hrůzou zjišňuji, že se s manželem pokaždé na Silvestra pohádám. Už si vlastně ani nepamatuji, kdy tomu tak nebylo.

Bude letošní Silvestr bez hádek?

Jak se tak schyluje konec roku, bilancuji ve své paměti několik posledních závěrů roku a z hrůzou zjišňuji, že se s manželem pokaždé na Silvestra pohádám. Už si vlastně ani nepamatuji, kdy tomu tak nebylo. Hádáme se o různé věci, vlastně nepodstatné hlouposti, kvůli kterým bychom se za normálních okolností ani nepohádali. Nevím, čím to může být. Snad je to vyvrcholení předvánočního shonu, nákupní horečky a snahy vše stihnout. Možná je to i trochu obavami z toho, co přinese nově nastupující rok. V každém případě bych to chtěla změnit. Proč si kazit nervozitou a hašteřením poslední den v roce. S manželem jsme si slíbili, že se letos budeme snažit prožít Silvestra v klidu ( a já se opravdu chci snažit). Stejně by mne ale zajímalo, jestli některá z vás nemá podobný problém a pokud ano, jak ho řešíte. Třeba právě to vaše řešení by mohlo fungovat i u nás doma.

Přeji vám všem hezké vánoční svátky.

Tereza H.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Hvězdy napovídají, že je dobré pokračovat v upevňování vztahu s dětmi. Rozhodně nepatříte mezi ty rodiče, kteří by vypustili vzdělávání. Vysvětlete svým miláčkům, že bez práce nejsou…

Nejčtenější články

Doporučujeme