Bude Švejk premiérem?

2. 5. 2002
Bude Švejk premiérem?
Bude Švejk premiérem? ... Přijďte se přesvědčit do Stavovského divadla! Na představení v pátek 3. května od 19 hodin se prodávají vstupenky v pokladnách Národního a Stavovského divadla s mimořádnou 50% slevou.

Bude Švejk premiérem?

Bude Švejk premiérem? ... Přijďte se přesvědčit do Stavovského divadla!
Na představení v pátek 3. května od 19 hodin se prodávají vstupenky v pokladnách Národního a Stavovského divadla s mimořádnou 50% slevou.
Ťstřední postavou hry mladého úspěšného dramatika Luboše Baláka (v soutěži ND o původní českou hru se umístil na druhém místě) je Antonín Ištvánek, který svým chováním často připomíná slavného Haškova Švejka. Autor však neusiluje o oživení této kontroverzní postavy naší literatury, soustředí se svět médií, která mají dnes téměř neomezenou moc – umí učinit slavným a populárním kohokoliv bez ohledu na jeho lidské kvality a schopnosti, obzvlášň když se blíží volby…
V režii Ondřeje Pavelky uvidíte: Vladislava Beneše, Jitku Smutnou, Sabinu Královou, Jana Novotného, Milana Stehlíka, Pavla Landovského j. h., Tomáše Pavelku j. h. / Tomáše Matonohu j. h., Janu Bouškovou a mnohé další.

Zdroj:ND

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jako mávnutím kouzelného proutku jste flexibilnější a nenecháte si všechno líbit. Už vás nebaví sedět v koutě a projevíte svůj názor. Jen si dejte pozor, ať tím někoho příliš nenaštvete.…

Nejčtenější články

Doporučujeme