Bude tentokrát konec světa ?

26. 4. 2000
Mezi 5. a 16. květnem se seřadí slunce a šest planet Země, Mars, Merkur, Venuše, Jupiter a Saturn do přímky. Věštci a astrologové opět předpovídají přesuny pólů, velká zemětřesení a krachy na burzách.

Bude tentokrát konec světa?

Mezi 5. a 16. květnem se seřadí slunce a šest planet Země, Mars, Merkur, Venuše, Jupiter a Saturn do přímky. Věštci a astrologové předpovídají přesuny pólů, velká zemětřesení a krachy na burzách.
Astronomové vidí celou situaci realističtěji a připomínají, že ke stejnému úkazu již došlo v roce 1982, 1962 a i 20 let předtím. Ke stejnému úkazu dojte také v roce 2020. Celý tento jev není bohužel možné pozorovat, pouze ve čtvrtek se objeví Mars, Jupiter a  Saturn blízko u sebe, jak se blíží ke svým pozicím.
Mysleme raději na věci pozitivní a netvořme ve svých hlavách katastrofické vize o konci světa, chápejme vesmír jako nesmírně komplikovanou, ale přesto fascinující věc, která nás může každým dnem překvapit něčím neobvyklým.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Opravdu se o svou rodinku staráte a věnujete jí spoustu času, ale mohli byste investovat i do svých potřeb. Udělejte si čas pro sebe a uskutečněte první krok ke splnění dávného snu. Na to…

Nejčtenější články

Doporučujeme