Bude tentokrát konec světa ?

26. 4. 2000
Mezi 5. a 16. květnem se seřadí slunce a šest planet Země, Mars, Merkur, Venuše, Jupiter a Saturn do přímky. Věštci a astrologové opět předpovídají přesuny pólů, velká zemětřesení a krachy na burzách.

Bude tentokrát konec světa?

Mezi 5. a 16. květnem se seřadí slunce a šest planet Země, Mars, Merkur, Venuše, Jupiter a Saturn do přímky. Věštci a astrologové předpovídají přesuny pólů, velká zemětřesení a krachy na burzách.
Astronomové vidí celou situaci realističtěji a připomínají, že ke stejnému úkazu již došlo v roce 1982, 1962 a i 20 let předtím. Ke stejnému úkazu dojte také v roce 2020. Celý tento jev není bohužel možné pozorovat, pouze ve čtvrtek se objeví Mars, Jupiter a  Saturn blízko u sebe, jak se blíží ke svým pozicím.
Mysleme raději na věci pozitivní a netvořme ve svých hlavách katastrofické vize o konci světa, chápejme vesmír jako nesmírně komplikovanou, ale přesto fascinující věc, která nás může každým dnem překvapit něčím neobvyklým.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Je třeba, abyste se zbavili negativních emocí. Musíte se ovládnout, abyste snad někomu neublížili. Mrzelo by vás to celý život. Do svého osobního života byste měli přinést nějakou změnu.…

Nejčtenější články