Bude vám slušet metalíza? Takhle si s ní poradily Dion, Lopez i Klum

5. 4. 2017
Věcí, které by vám letos v šatníku neměly chybět, je spousta. Patří mezi ně i cokoliv v metalické barvě, kterou si oblíbily i slavné ženy jako Jennifer Lopez, Céline Dion nebo Heidi Klum. Pořiďte si metalickou sukni, boty nebo aspoň kabelku a rozzařte svůj outfit!

Samozřejmě to neznamená, že se odteď obléknete do metalízy od hlavy až k patě. Tento styl si sice oblíbily například modelka Heidi Klum nebo česká modelka Petra Němcová. Jinak se samozřejmě metalízový model vyjímá na červeném koberci a jinak v kanceláři.

Zpěvačky Jennifer Lopez či Céline Dion zase outfit celý v metalíze volí na vystoupení. Jsou v něm nepřehlédnutelné a když na ně namíří reflektory, září jako samo slunce.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zkuste proto obohatit kouskem v metalických barvách jen část šatníku jako hvězda seriálu Sex ve městě Sarrah Jessica Parker, která oblékla metalickou bundičku. V metalických barvách seženete ale i balerínky, sandálky, sukně, šaty, pásky, kšiltovky nebo batůžky a kabelky. Co zvolíte vy?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestliže vážně toužíte po profesním vzestupu, při prvním klopýtnutí se nevzdávejte. Následující dny budou náročnější, ale výsledek vás celku uspokojí. Postupem času se vyšvihnete mezi…