Buďte krásná jako Meghan Markle: Triky novomanželky prince Harryho

Buďte krásná jako Meghan Markle: Triky novomanželky prince Harryho

Během uplynulého víkendu celým světem hýbala především britská královská svatba. Princ Harry si bral americkou herečku Meghan Markle, nad jejíž krásou v bílé róbě Givenchy se až tajil dech. Jak to tmavovlasá kráska dělá?

Rozjasňující korektor

Jestli na něco herečka Meghan Markle nedá dopustit, pak je to rozjasňující korektor. Tím zakryje případné kruhy pod očima a používá ho také do vnitřních koutků očí. Tím dodá svému pohledu zářivý tón a rozjasní tak oči, proto vždy vypadá, jak by se její oči až třpytily.

Pokračování 2 / 5

Pleťové mléko

Ve svých šestatřiceti letech si Meghan dobře uvědomuje, že mládnout nebude, a tak dopřává péči celému svému tělu. Za kosmetické přípravky kupodivu neutrácí hromadu peněz, oblíbila si totiž pleťové mléko značky Nivea s koenzymem Q10, které zpevňuje pokožku po celém těle.

Pokračování 3 / 5

Pitný režim

Také jste si všimla, jak je pleť mladé novomanželky krásně zářivá a zdravá? Podle Meghan to je tím, že dodržuje pitný režim a pije denně dostatek vody. Jedině tak prý vaše pokožka bude zářit.

Pokračování 4 / 5

Obličejová gymnastika

Aby si Meghan udržela pevné rysy v obličeji, denně se věnuje obličejovému cvičení. "Přísahám, že to funguje, i když se u toho můžete cítit hloupě. Ve dnech, kdy cvičím, tak jsou mé čelisti a lícní kosti mnohem více definované," říká Meghan.

Pokračování 5 / 5

Balzám na rty

Možná jste zaznamenala, že Meghan Markle příliš nepoužívá výrazné rtěnky. Dává totiž přednost přirozenému vzhledu a oblíbila si balzámy na rty, kterých má vždy při ruce několik, a udržuje tak svoje rty vláčné a hebké. Nejraději má třešňovou příchuť.

Doporučujeme

Články odjinud