Buďte na Silvestra nepřehlédnutelná: Zahalte se do flitrů! Co a kde si koupit?

26. 12. 2018
Poslední noc v roce se může všechno, alespoň co se módy týče. Chystáte-li se na vánoční večírek a chcete zazářit, flitry se pro tuto noc stanou vašimi nejlepšími kamarády. Nebojte se odvázat, vždyť je to Silvestr!

Flitry na oblečení i na obličeji

Jestli chcete být skutečně zářící královnou silvestrovské party, zvolte flitrované koktejlky. Budete zářit na dálku a stanete se středem pozornosti. Pokud po zvýšené pozornosti netoužíte, můžete zvolit jen část outfitu, která bude ozdobená flitry.

Ať už se rozhodnete pro top, sukni nebo třeba jen čelenku s flitry, je to jen na vás. Zářivý vzhled pak můžete doplnit slavnostním make-upem se třpytkami, který rozjasní i vaši tvář. Dbejte ale především na to, abyste se cítila pohodlně a skvěle si užila poslední letošní noc! Flitrovaný kousek oblečení rozhodně pak využijete i na další slavnostní příležitosti. 

Prošli jsme aktuální nabídku obchodů. Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Jupiter je v příjemném trigonu s vaším znamením, a proto si užíváte života maximum. Poučili jste se ze svých dřívějších chyb a udělali vše, co je nutné. V kolektivu jste opět oblíbení a je…