Buďte přebornicí ve svádění: Jak si ho omotat kolem prstu během večera? | Foto: iStock

Foto: iStock

Buďte přebornicí ve svádění: Jak si ho omotat kolem prstu během večera?

Ať už v nezadaných vodách brouzdáte delší dobu, nebo jste právě ukončila dlouhodobý vztah, pár rad není nikdy na škodu. Svádění je totiž hra, která má svoje pravidla, a pokud chcete získat pozornost muže na déle, než je jedna noc, musíte vsadit na sofistikovanější hru, než jsou laciné triky.

Vyprste se

Ne, nemyslíme tím to, abyste okatě dávala na odiv své přednosti. Pokud se ale budete hrbit, na ostatní můžete působit tak, že jste nejistá, nevážíte si sama sebe a rezignovala jste na život. Takové signály vysílané do světa rozhodně nejsou svůdné! Proto myslete na to, abyste hezky narovnala záda a hlavu držela zpříma, protože jestli je něco sexy, pak je to zdravé sebevědomí. A co víc, rovným držením těla automaticky zatáhnete bříško a schováte případné faldíky na břiše, při držení hlavy zpříma se vám zase nebude tvořit druhá brada.

Jak udělat co nejlepší první dojem? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Oblečte se

Jestli si myslíte, že vám k úspěchu pomůže hluboký výstřih, push-up podprsenka, krátká sukně a podvazky, jste na omylu. Tedy, pravděpodobně se vám poštěstí na jednu noc, hlubší vztah u vás ale muži nejspíš hledat nebudou. To samozřejmě neznamená, že byste neměla být sexy! Vsaďte však na rafinovanou ženskost, ne na prvoplánové odhalování. I když se vám to možná nezdá, obyčejný rolák v kombinaci s rudou rtěnkou může působit neodolatelně, protože dává mužům prostor pro představivost. Stejně tak sexy jsou například odhalená záda či ramena. A co muže dostává do kolen, je odhalená šíje, čehož dosáhnete pouhým vyčesáním vlasů nahoru. Zkuste někdy jít touto cestou a zapomeňte na výstřihy!

Pokračování 3 / 5

Řeč těla

Vaše pohyby i postoj často vyjádří víc, než byste možná čekala. Dejte si proto pozor, jak vystupujete, abyste muže předčasně neodrazovala. Odmítavý postoj totiž můžete naznačit pouhým překřížením nohou či rukou na prsou, čímž dáváte najevo, že nemáte zájem o kontakt a budujete si bariéru. Jakmile už budete v hovoru s případným adeptem na lásku, lehce si pohrávejte s vlasy a nezapomínejte se dotýkat šíje.

Pokračování 4 / 5

Oči jsou okno do duše

Očima dokážete říct někdy víc než slovy. Právě pomocí očí totiž vzniká první kontakt, který vede k seznámení. Nesklápějte proto pohled k zemi, protože jakkoliv stydlivost může působit roztomile, může také vest k tomu, že si váš protějšek pomyslí, že o něj nemáte zájem. Pokud už se o sebe otřete očima, neucukávejte a dejte mu dlouhým pohledem najevo, že je vám jeho zájem příjemný. Poté můžete pohled sklopit, nezapomeňte ale čas od času tento trik zopakovat.

Pokračování 5 / 5

Buďte zábavná

Ať už vás v dané chvíli trápí cokoliv, během svádění na to zapomeňte. Muže rozhodně nenalákáte na zamračenou nebo smutnou tvář a depresivní příhody. Naopak, nahoďte úsměv, který prolomí ledy, a připravte si odlehčená témata, jimiž nic nezkazíte. Léto je za námi, proč se nepochlubit zážitky z dovolené a neposlechnout si ty jeho?

Doporučujeme

Články odjinud