Buďte přebornicí ve svádění: Jak si ho omotat kolem prstu během večera?

14. 9. 2021
Foto: iStock
Buďte přebornicí ve svádění: Jak si ho omotat kolem prstu během večera? | Foto: iStock
Ať už v nezadaných vodách brouzdáte delší dobu, nebo jste právě ukončila dlouhodobý vztah, pár rad není nikdy na škodu. Svádění je totiž hra, která má svoje pravidla, a pokud chcete získat pozornost muže na déle, než je jedna noc, musíte vsadit na sofistikovanější hru, než jsou laciné triky.

Vyprste se

Ne, nemyslíme tím to, abyste okatě dávala na odiv své přednosti. Pokud se ale budete hrbit, na ostatní můžete působit tak, že jste nejistá, nevážíte si sama sebe a rezignovala jste na život. Takové signály vysílané do světa rozhodně nejsou svůdné! Proto myslete na to, abyste hezky narovnala záda a hlavu držela zpříma, protože jestli je něco sexy, pak je to zdravé sebevědomí. A co víc, rovným držením těla automaticky zatáhnete bříško a schováte případné faldíky na břiše, při držení hlavy zpříma se vám zase nebude tvořit druhá brada.

Jak udělat co nejlepší první dojem? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Den po podzimní rovnodennosti se cítíte nesví. Dejte si věci do pořádku a přestaňte stále někoho obviňovat. Jakmile dojdete ke kompromisu, budete spokojení. Především v práci se nechovejte…