Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

14. 2. 2018
Jak známo, červená a všechny její odstíny jsou barvou lásky a vášně. Pokud dnes se svým partnerem plánujete oslavit svátek zamilovaných, rozhodně byste se měla obléct do rudé. A vůbec, ve vašem šatníku by tato barva měla mít místo pořád, je sexy a přitahuje mužskou pozornost!

Červená barva je sexy a sluší zkrátka všem. Skvěle v ní vypadají blondýnky, brunetky, černovlásky i zrzky. Je to navíc barva letošní zimy, takže neváhejte a pár kousků v ohnivě rudé si pořiďte.

Inspirujte se v naší galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokud se chystáte na romantickou večeři, zvolte červené koktejlky. Záleží jen na vás, jaký střih si vyberete a v jakém se budete cítit dobře. Opatrná buďte s výběrem bot, k červeným šatům jedině červené boty! Tolerují se ale i lodičky tělové barvy.

Nezapomeňte také na pěkné prádlo, to v červené barvě z vás udělá dračici. Nemusíte se bát, že byste pak červené kousky neužila, tato barva bude v kurzu vždy a hodí se téměř pro každou příležitost. Jestli si nejste jistá, jaké červené kousky zvolit, inspirujte se u celebrit. Které hvězdy si červenou barvu oblíbily, zjistíte ZDE.

Jak se obléknout na Valentýna? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ozve se vám spolužák, kterému se vede velmi dobře. Musí vám být jasné, že to není jenom tak. Pozvěte ho na návštěvu, abyste se dozvěděli víc. Vypadá to, že by pro vás mohl mít velice…

Nejčtenější články