Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

14. 2. 2018
Jak známo, červená a všechny její odstíny jsou barvou lásky a vášně. Pokud dnes se svým partnerem plánujete oslavit svátek zamilovaných, rozhodně byste se měla obléct do rudé. A vůbec, ve vašem šatníku by tato barva měla mít místo pořád, je sexy a přitahuje mužskou pozornost!

Červená barva je sexy a sluší zkrátka všem. Skvěle v ní vypadají blondýnky, brunetky, černovlásky i zrzky. Je to navíc barva letošní zimy, takže neváhejte a pár kousků v ohnivě rudé si pořiďte.

Inspirujte se v naší galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokud se chystáte na romantickou večeři, zvolte červené koktejlky. Záleží jen na vás, jaký střih si vyberete a v jakém se budete cítit dobře. Opatrná buďte s výběrem bot, k červeným šatům jedině červené boty! Tolerují se ale i lodičky tělové barvy.

Nezapomeňte také na pěkné prádlo, to v červené barvě z vás udělá dračici. Nemusíte se bát, že byste pak červené kousky neužila, tato barva bude v kurzu vždy a hodí se téměř pro každou příležitost. Jestli si nejste jistá, jaké červené kousky zvolit, inspirujte se u celebrit. Které hvězdy si červenou barvu oblíbily, zjistíte ZDE.

Jak se obléknout na Valentýna? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený na vás klade velké nároky, ale vám se jeho příkazy nedaří splnit. Nechcete se pouštět do unáhlených rozhodnutí a zbrklé práce. Jednoduše se bojíte, že uděláte chybu, a k tomu se…

Nejčtenější články

Doporučujeme