Buďte stále IN! V každém věku můžete dobře vidět

8. 2. 2018 Reklama
Buďte stále IN! V každém věku můžete dobře vidět
Bylo vám už čtyřicet let? Stále můžete být dámou! Přestože nám už oči začínají zlobit, nemusíme střídat brýle na blízko a do dálky nebo nosit nevzhledná bifokální skla jako stařenka. Užívejte si života naplno a vypadejte pořád skvěle s multifokálními skly Varilux X seriesTM.

Každého z nás, někoho dříve, jiného později, dostihne ve věku nad 45 let presbyopie (vetchozrakost). Naše oči postupně ztrácejí pružnost a obtížněji zaostřují na blízké předměty. Vůči tomuto přirozenému procesu stárnutí oka neexistuje prevence. Čeká nás to všechny. Moderním řešením jsou progresivní brýlové čočky Varilux® X SeriesTM , se kterými uvidíte krásně na všechny vzdálenosti – na blízko, do dálky i na střední vzdálenost.

My ženy jsme zvyklé zvládat více věcí najednou a díky sklům Varilux® X SeriesTM s tím nemusíme přestávat, ani když naše oči začnou protestovat. Díky plynulému nárůstu dioptrií můžete i nadále pohodlně sledovat hrající si dítě na písku a přitom si číst knihu na lavičce.

Moderní brýlová skla pro moderní ženu

Nejmodernější multifokální brýlová skla Varilux® X SeriesTM vám dopřejí kvalitní přechod vidění v oblasti na délku paže díky třem revolučním technologiím - Nanoptix®, Synchroneyes® a XtendTM.

Nanoptix® vám přinese rovnováhu v pohybu, Synchroneyes® perfektní vidění i do stran díky výrobě na míru s ohledem na fyziologické rozdíly mezi každým okem a XtendTM poskytuje tu nejlepší shodu s vizuálními potřebami uživatelů v oblasti na délku paže, které dosud žádné jiné multifokální brýlové čočky nebyly schopné dosáhnout. Vy si přece zasloužíte to nejlepší!

Klepněte pro větší obrázek

95% spokojenost nositelů

Progresivní brýlové čočky Varilux® X SeriesTM jsou testovány a schváleny uživateli, kteří potvrdili benefity jako snadný přístup k vidění na blízko a rychlou a snadnou adaptaci. Všechny čočky Varilux® X SeriesTM jsou chráněny zárukou Varilux a zahrnují certifikát pravosti. Garantujeme vám 95% spokojenost u všech aktivit v oblasti na délku paže.

Více informací najdete na www.varilux.cz.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v negativní konstelaci k vašemu znamení, což neslibuje dobrou náladu ani vstřícné komunikativní schopnosti. Kdybyste mohli odpočívat podle svého gusta a naplánovat si víkend bez…