Bullocková shání maličkou holku pro Granta

28. 5. 2002
Bullocková shání maličkou holku pro Granta
Herečka Sandra Bullocková nedostála svému závazku dvorní dohazovačky charismatického britského herce Hugha Granta. Jednoho večera se obě hvězdy sblížily a nalomená Sandra se rozhodla, že učiní Granta šťastným. Prohlásila, že mu najde vysněnou malou ženu dle vlastního gusta.

Bullocková shání maličkou holku pro Granta

Herečka Sandra Bullocková (37) nedostála svému závazku dvorní dohazovačky charismatického britského herce Hugha Granta (41). Jednoho večera se obě hvězdy sblížily a nalomená Sandra se rozhodla, že učiní Granta šňastným. Prohlásila, že mu najde vysněnou malou ženu dle vlastního gusta.

Představám tohoto anglického dlouhána vyhovují jedině dívky dosahující sotva sto padesáti centimetrů!
V moderním světě ovšem člověk dohledá spíše žirafu než dívku pod čtyři stopy, jakou si Hugh Grant přál. S podobným závěrem zklamaná Bullocková sdělila Grantovi, že pro něj novou lásku nenašla. Ačkoli začala s profesí dohazovačky velmi svědomitě a sebevědomě, nekonečné hledání ji brzy odradilo. Když nevadila výška, vadil původ, vizáž či povaha. Tak to šlo dokola, až se jednoho dne herečka odvážila svému jednačtyřicetiletému, nedávno opuštěnému kolegovi oznámit, že pro něj na světě žádná vhodná partnerka není!
„Snažila se mě s někým svázat, spoutat mě ve vztahu. Byla tady jedna dívka, o níž si myslela, že je perfektní. Byla malá a já jsem do malinkých žen úplný blázen. Nejlepší jsou opravdové trpaslice. Našla mi tedy nejmenší holku, jakou znala. Byla to také herečka, ale její jméno nemohu prozradit. Byla božská, ale ne dost malá. Já chci ženu pod čtyři stopy,“ tvrdí se vší rozhodností Grant. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jeden z členů rodiny má pracovní problémy a kvůli tomu se může atmosféra trošku pokazit. Nedělejte z toho vědu a snažte se mu pomoc. Vyslechněte ho a pomozte mu situaci rozebrat. Pokud…

Nejčtenější články

Doporučujeme