Bydlet s tchýní? Ano nebo ne?

28. 8. 2001
Bydlet s tchýní? Ano nebo ne?
Brzy se budu vdávat. Moc se těším, že se provdám za svoji velkou lásku. Ale je tu jedna věc, které se tak trochu obávám.

Bydlet s tchýní? Ano nebo ne?

Brzy se budu vdávat. Moc se těším, že se provdám za svoji velkou lásku. Ale je tu jedna věc, které se tak trochu obávám. Protože s mým přítelem nemáme peněz nazbyt, rozhodli jsme se, že budeme po svatbě bydlet v bytě s jeho matkou. Prý provizorně než si budeme moci pořídit nějaké vlastní bydlení. Jeho matka je více jak deset let vdova a má velký čtyřpokojový byt. Sama nám tuto možnost nabídla, u mých rodičů bychom měli k dispozici pouze jeden pokoj, ale tady dva velké pokoje.
S mojí budoucí tchýní vycházím celkem dobře, myslím si, že při troše tolerance bychom mohli vzájemné soužití všichni tři dobře zvládat. Ovšem moje kamarádky, které mají opačné zkušenosti s bydlením u tchýně, mne z tohoto kroku zrazují.
Proto bych byla ráda, kdybyste se se mnou, milé čtenářky, podělily o vaše zkušenosti, poradily mi, čeho se mám vyvarovat, jestli je možné bydlet s tchýní a netvrdit to známé rčení, že tchýně a uzený jsou nejlepší studený.

Předem děkuji.
Zdraví čtenářka Gábina

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dubnový týden přinese jen samá pozitivní překvapení, o čemž se přesvědčíte zrovna v pondělí. Od začátku měsíce si plníte sny a toužíte po realizování vlastních plánů. Věřte, že se…

Nejčtenější články

Doporučujeme