Bydlet s tchýní? Ano nebo ne?

28. 8. 2001
Bydlet s tchýní? Ano nebo ne?
Brzy se budu vdávat. Moc se těším, že se provdám za svoji velkou lásku. Ale je tu jedna věc, které se tak trochu obávám.

Bydlet s tchýní? Ano nebo ne?

Brzy se budu vdávat. Moc se těším, že se provdám za svoji velkou lásku. Ale je tu jedna věc, které se tak trochu obávám. Protože s mým přítelem nemáme peněz nazbyt, rozhodli jsme se, že budeme po svatbě bydlet v bytě s jeho matkou. Prý provizorně než si budeme moci pořídit nějaké vlastní bydlení. Jeho matka je více jak deset let vdova a má velký čtyřpokojový byt. Sama nám tuto možnost nabídla, u mých rodičů bychom měli k dispozici pouze jeden pokoj, ale tady dva velké pokoje.
S mojí budoucí tchýní vycházím celkem dobře, myslím si, že při troše tolerance bychom mohli vzájemné soužití všichni tři dobře zvládat. Ovšem moje kamarádky, které mají opačné zkušenosti s bydlením u tchýně, mne z tohoto kroku zrazují.
Proto bych byla ráda, kdybyste se se mnou, milé čtenářky, podělily o vaše zkušenosti, poradily mi, čeho se mám vyvarovat, jestli je možné bydlet s tchýní a netvrdit to známé rčení, že tchýně a uzený jsou nejlepší studený.

Předem děkuji.
Zdraví čtenářka Gábina

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars vás donutí, abyste zhodnotili předchozí měsíce. Měli byste ukončit záležitostí, které potřebujete uzavřít. Berte to tak, že změna je život. Bez obav se dejte do uzavírání nových smluv…

Nejčtenější články