Komentáře k článku zpět na článek

hynek 27. 8. 2015 | 19:14

Asi už není k tomu moc co dodávat, přesto podtrhnu, že považuji za nezbytné každý podobný závažný delikt ohlásit. Toto nebylo nějaké účelové kvaziznásilnění prostitutky, jež neobdržela slíbený obnos, uražené slečny, vyhozené po proflámované orgastické noci z lože, ba ani vydírající exmanželky, ale zavrženíhodný čin zjevně patologického jedince, který ho může kdykoliv zopakovat.
Kupodivu mi nejde ani o co nejpřísnější trest, mimochodem šiško&, statisticky "pensylvánský systém" přísného trestání zločinců nemá vůbec žádný vliv na snížení četnosti a závažnosti deliktů, ba skutečnost je dokonce opačná. Ani o likvidaci mladého člověka, možná "jen" hormonálně nadrženého, ale o to, aby žádný trestný čin nezůstal nepotrestán. Druhou věcí je prevence, výchova, osvěta, jak vidno, tak "do zblbnutí", a také výuka sebeobrany již na školách.

Mata69 27. 8. 2015 | 15:32
farah.farah 27. 8. 2015 | 11:58

šiška: s tím nemůžu souhlasit, přece jediným důvodem proč muži neznásilňují ženy není to že se bojí a mají respekt před zákonem. Mysslíte si snad, že kdyby zákon povoloval ženy znásilňovat, že to začnou všichni muži do jednoho automaticky dělat?
Tady jde spíše o příčinu proč vůbec v někom tohle puzení nastane. Protože v mizivém procentu případů jde skutečně o psychycky nemocného člověka, většina násilníků jsou "normální" chlapi. Například znásilňování dětí v rámci rodiny často nemá nic společného s pedofilními sklony, jde jen o ukájení si pocitu moc a nadvlády. Zkrátka sexuálním násilím nad jiným člověkem si lidé a zejména tedy muži dokazují že mají moc. Což znamená že oni sami v životě se v podstatě cítí bezmocní zahnaní do kouta nepotřební zbyteční.což vede k frustraci a následně k vybité této frustrace pomocí násilí na někom jiném. Pokud je tedy u nás tak vysoké procento sexuálních násilníků, je otázkou co je se společností špatně že produkuje tolik duševně nezralých zakomplexovaných debilů...
Když si vezmete kolik z nich se i ožení a má děti....

šiška 27. 8. 2015 | 11:18

Tak to je děsivá statistika,brr! Myslím si, možná naivně že kdyby vůči znásilnění dítěte a žen se dával větší trest že by se to hodně omezilo. A jaký trest? Bez milosti udělat z každé takové bestie eunucha aby už nikdy neškodil! Strčí ho do léčebny pak pustí a on ničí životy nevinným dál. Myslím, že by takový trest mužský dost vyděsil a když nic jiného tak by se to snad omezilo! V Emirátech, zloději v přímém televizním přenosu useknou ruku!Díky tomu, tam krádeže prakticky neexistují. Bohužel ale člověk pokud se nebojí a nemá respekt, chová se hnusně!

Rambíša 27. 8. 2015 | 10:20

Měla hned zavolat policii,jít k lékaři a hoch by skončil v lochu.Tím,že neudělala nic,jen mohla způsobit,že si tento buran bude myslet,že mu vše projde a klidně to udělá jiné....

farah.farah 27. 8. 2015 | 09:05

Já chápu že je to děsný trauma, ale neohlásit to a nechat to tomu chlapovi projít je prostě špatně. Ne jen že násilníkovi to projde a bude to dělat dál jiným, ale i pro její psychiku není dobré že mu to prošlo, že se mu ani potom nepostavila. Samozřejmě mně se to mluví, když takový zážitek nemám, ale je strašné že znásilněná je jednou za život snad každá 4tá žena ale jen malé procento z toho se dostane k policii.

farah.farah 27. 8. 2015 | 09:01
kočina 26. 8. 2015 | 22:10

Dasa52: ...chaty obyčejně nebývají ve velkoměstech, takže stačí říct, že jsem u Petry a na vsi už se ví. Slečna mi teda jako blbka vážně nepřipadá.
Spíš si říkám, jak mohl tušit, že půjde domů sama a ne s Petrou, což by bylo logičtější, když je u ní na návštěvě.

Dasa52 26. 8. 2015 | 21:21

Jak věděl, kde mají chatu, když to nebyl jejich známý? Že by mu to slečna blbka stačila vykecat? Ta musí být ale pitomá!

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, ani po úplňku nenajdete duševní klid, protože vás potrápí nespavost. Vlastně už ani…