Byli slavní, nyní se živí jako ostatní: Které hvězdy utekly k obyčejné práci?

20. 10. 2022
Peníze a sláva nejsou všechno. To zjistily i některé hollywoodské celebrity, které se dobrovolně rozhodly opustit červený koberec. Zatímco obyčejní lidé jim tiše závidí, tyto hvězdy raději z Hollywoodu utekly. Kdo ze slavných má dnes práci jako každý jiný?

Amanda Bynes se vrátila k módě

Amanda Bynes se proslavila už jako malá, když v roce 1994 účinkovala v hudebním pořadu All that. Později se objevila v populárním seriálu Co mám na tobě ráda a v řadě filmových komediích, například v Co ta holka chce a Super náhradník. Nyní byste Amandu, která původně studovala módní návrhářství na Fashion Institute of Design & Merchandising, možná ani nepoznala. Radikálně změnila vzhled i své povolání.

Důvodem hereččina odchodu do ústraní byla příliš rychle stoupající sláva, která se začala negativně podepisovat na jejím duševním zdraví. Od roku 2010 si herečka dala od herectví pauzu na neurčito. Až donedávna, kdy se vrátila na veřejnost, zůstávala dlouhou dobu mimo hledáčky kamer a fotoaparátů. Nakonec to bylo právě módní návrhářství, jež se stalo Amandiným novým zaměřením. Založila vlastní značku oblečení, věnuje se jí naplno a raději zůstává mimo světla reflektorů.

Které celebrity neunesly svou slávu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Střelci, profesní sféra je velmi komplikovaní. Jindy byste se mohli spolehnout na pomoc kolegů, ale nyní je to nemožné. Většina z nich vás pomlouvá. Do toho hodně chybujete a vypadá…