Být, či nebýt atraktivní?!

Být, či nebýt atraktivní?!
Motto: Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned Vám můžeme ukázat, že tomu tak není, že je to práce hezká, zábavná, dovolí nám s našimi zákaznicemi prožívat jejich ženské příběhy a pomáhat je i částečně řešit radami z našeho oboru. Kdybych to měla říci jednoduše, prodávat spodní prádlo, to je život sám.

Dnes mě zastihla Laďka ráno v zamračené a zádumčivé náladě. Odložila si bundu a přezula se v naší malé šatničce a přišla na prodejnu s dotazem.

„Tak, co se děje Martino?“ „Ale nic“ odpověděla jsem, „jenom přemýšlím o jedné zákaznici, která mi tady včera vyprávěla o svých problémech se šéfem“. Laďka zpozorněla, podívala se na hodinky a povídá: „Do 9 hodin, než Bílá labuť otevře, máme půl hodinky. Tak počkej, skočím do kavárny pro kafíčko a dortíček, povíš mi to“. Zaslechla to vedle i Eva, prodavačka z pánského, a už si taky k nám také nesla kafe.

Když se děvčata usadila, pustila jsem se do vyprávění. Jak jsi, Laďko, včera odešla domů, tak asi v půl šesté přišla zákaznice kolem třicítky, vypadala tak nějak jako moderátorka Míša Jílková z TV pořadu Kotel. Ale na rozdíl od ní nebyla nalíčená a plandavý svetr šedé barvy jí sahal někam až do půlky stehen. Z něj pak trčely nohy, oblečené do úzkých černých kalhot. Hranaté brýle s tmavými obroučkami jí dodávaly přísný výraz, tmavé dlouhé vlasy měla staženy dozadu do něčeho, čemu by se dalo říci „střapatý uzloohon“. Prohlížela si podprsenky na stojanech a na moje slova, zda jí mohu nějak pomoci, vůbec nereagovala. Najednou se na mě otočila a bylo vidět, že je uplakaná.

„Víte, já mám velký problém“ řekla mi tichým hlasem, „máme dnes firemní večírek, těšila jsem se, že to bude fajn, ale odpoledne mi můj šéf řekl, že jsem málo atraktivní. No, takto mi to úplně neřekl, ale řekl mi, že by si přál, abych byla atraktivnější. Zákazníci to prý rádi vidí, mám si koupit nějaký červený svetřík a ne chodit stále jen v šedé. Večer máme ten večírek, budou tam i důležití zákazníci a tak já teď tu stojím před rozhodnutím, co si koupit, aby se to šéfovi líbilo, ale je mi z toho smutno. Pracuji, snažím se, dělám přesčasy a najednou je to všechno nic proti červenému svetříku.“

Chtěla jsem jí potěšit a tak jsem jí řekla, aby si z toho nic nedělala, neboť co může očekávat od chlapa, že jo? Ale když už ji kroky zavedly do „Poradny správných velikostí podprsenek“, tak začneme dobře tvarujícím spodním prádlem, jestli je pro.

Byla pro a tak jsem ji začala měřit. Původně jsem ji odhadovala tak na 80B. Změřila jsem jí, ale i bez toho už bylo vidět, že pod plandavým svetrem má asi malou podprsenku, která jí prsa tiskne k hrudi. Do kabinky jsem jí tedy přinesla rovnou velikost 80C. Slečna se bránila a říkala, že tak velká prsa nemá a ani si ji nechtěla zkoušet.

Ale Laďko, to už známe, každá třetí zákaznice se nás nejdříve snaží přesvědčit, že tak velká prsa nemá a nakonec jí je podprsenka jen tak tak. A téhle slečně „Jílkové“ byla dokonce malá a tak výsledkem byla velikost 80D.

Z ramínka jsem jí podala tady ten červený svetřík s knoflíčky mezi prsy, co tak dobře podtrhuje dekolt a obepíná postavu a ona si ho oblékla. Dobře tvarující podprsenka jí vynesla prsa do výšin a pas byl hned štíhlejší, červený svetřík ji rozzářil a decentně ukazoval dekolt. Jako by jí ta správná velkost podprsenky s sebou přinesla i pozitivní energii, krásu ladných křivek a sebevědomí.

Slečna „Jílková“ si rukou uvolnila své dlouhé tmavé vlasy a nevěřícně se prohlížela v zrcadle kabinky, bylo to moc dobré a řekla bych, že i ta pravá Míša by byla spokojena se svým vzhledem.

Najednou se však slečna chytla za bříško a řekla, že takový obepnutý svetřík si nemůže dovolit, protože ukazuje její „hrozné“ břicho. Tak Vám nemusím vyprávět, že jsem hned sáhla po vysokých stahovacích kalhotkách, které vyhladí bříško. Žádné další stahovací nebo tvarovací prádlo nepotřebovala, podle mě by nepotřebovala ani ty kalhotky, ale každá máme na sebe přísnější oko.

Slečna „Jílková“ byla spokojena, ještě se v kabince nalíčila a navoněla a pročesala si své dlouhé vlasy. Prádlo i svetřík si nechala na sobě a já si jenom odstřihla visačky s kódy.

Odcházela usměvavá přímo na večírek, ale na svého šéfa měla pořád vztek. A já teď přemýšlím, jestli to od něho bylo až tak nevhodné, nebo jestli jí vlastně nepomohl. Já fakt nevím, co myslíte vy?

www.podprsenky-poradna.czKAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

ČTĚTE TAKÉ:
Co o vás prozradí barva spodního prádla?!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, nový pracovní týden otevíráte nečekaně podrážděně, protože máte problémy s přesným vykonáním svých úkolů. Kvůli tomu nejste ve své kůži a můžete se dopustit nějaké chybičky.…

Nejčtenější články

Doporučujeme