BÝT IN - aneb přehlídka 4YOU

26. 2. 2002
BÝT IN - aneb přehlídka 4YOU
Sdělila dcera Veronika mamince Jarmile, že vůbec neví, co je IN. Jarmila se mi svěřila, že to asi opravdu neví, protože když jde Veronika na rande, oblékne se tak, že se Jarmila obává, že se jí nikdy nezbaví. Holka zůstane na ocet a jí na krku.

BÝT IN - aneb přehlídka 4YOU

Sdělila dcera Veronika mamince Jarmile, že vůbec neví, co je IN.
Jarmila se mi svěřila, že to asi opravdu neví, protože když jde Veronika na rande, oblékne se tak, že se Jarmila obává, že se jí nikdy nezbaví. Holka zůstane na ocet a jí na krku.
Musela jsem se smát a na Jarmilu jsem si vzpomněla docela nedávno. Doba plizovaných sukének Jarmilina mládí je pryč a ona má pravdu, že skutečně neví co je IN. Mrzelo mne, že není se mnou, aby viděla na vlastní oči, jak se tahle móda nosí, jak pěkně vypadá a jaký má šmrnc.

Firma 4YOU, která vznikla v roce 1973 v Dánsku a která se orientuje výhradně na stylové odívání moderního muže, předváděla novou kolekci podzim/zima 2002.
Zároveň představila novou dámskou i pánskou značku Broadway, pro níž má v ČR výhradní zastoupení - novinkou této prezentace tudíž bylo, že se mohla radovat i děvčata a dámy.
A bylo nač se dívat.
Celou akci provázela slovem i písní jedna z pohledných dam "stáje" Lenky Hornové, moderátorka Gabriela Partyšová, která zde posléze lovila zajímavé postřehy a rozhovory do populárního pořadu PRÁSK.
Ale zpátky k módě:
Na výsluní se stále hřejí oblíbené džíny, džínové sukně i šaty. Rozšířená linie nohavic, vesměs bokovek, podtrhuje půvab dívčí postavy - jedná se totiž především o módu mladé generace, vybočující z klasických prvků, a v kombinaci s tričkem, klasickou halenkou či svetříkem téže značky, z opravdu široké a pestré nabídky, tvoří nejen hezký, ale i praktický a pohodlný komplet.
Opět se objevuje materiál hodně podobný starému dobrému manšestru, v barvách převládá písková a mezi předvedenými modely byly kalhoty, obleky i bundy z tohoto oblíbeného a příjemného materiálu.
Velký úspěch sklidily bundy a kabáty s chlupem dovnitř.
Říci však, který model se líbil nejvíc, to prostě možné není. Přejme značce 4YOU hodně spokojených zákazníků a miminku na našem trhu, značce Broadway, aň zdárně roste a aň se jako to správné robě všem líbí.

autor: Ebra
foto: www.4you.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S rodinou prožíváte úchvatné chvíle porozumění a jste za to moc vděční. Ocenili byste pozvání na oslavu příbuzných. Je možné, že se to uskuteční. Věnujte se drobným úpravám designu domu.…

Nejčtenější články

Doporučujeme