Byteček jako klícka

29. 9. 2015
Byteček jako klícka | Zdroj: Shutterstock
[Soutěž] Mít pokojíček, ze kterého nás bude zrak přecházet, není zadarmo. Než se začne lesknout a vonět, stojí to hodně naší energie, ale i finančních prostředků. Měli bychom si tedy vybírat správné pomocníky, kteří nám ušetří čas i peněženku.

Člověk by se měl v životě chovat rozumně a neutrácet za všechno, co vidí. Na čem by ale šetřit neměl, je na svém zdraví. Jakýkoli zbytečný výdej energie nám škodí a minimálně nás vzdaluje od pohody a dobré nálady. V případě úklidu platí toto pravidlo dvojnásob.

Chytrým výběrem kvalitních mycích prostředků, prachovek, utěrek či vysavačů všechno začíná i končí. Každému se už asi stalo, že umýval podlahu s takovou vervou, až se tyč od mopu rozletěla na dva kousky. Není to bohužel ojedinělý jev. U levnějších výrobků se to stává. Můžeme tomu však předejít výběrem kvalitnějšího kusu nebo dokonce zakoupením robotického mopu či rovnou robotického vysavače. Není divu, že se robotické vysavače staly oblíbeným vánočním dárkem. Dokonce možná vyhledávanějším než drahý parfém.

Úklid jako pravidelná činnost má z hlediska obliby snad jediné pozitivum. Spálíte při něm hodně kalorií. Například při drhnutí vany a obkladů spálíte o něco více kalorií, než obsahuje hamburger od McDonald’s. Hodinové mytí oken zase odpovídá dvěma sušenkám.

Pokud i vy chcete mít voňavou domácnost, soutěžte dnes s námi o 5 Easy Wring and Clean a Actifibre mikrohadřík od společnosti FREUDENBERG Potřeby pro domácnost.

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

A je tady finále velice úspěšného týdne, ve kterém nelze pochybovat o výrazném profesním růstu. Jen si dejte pozor, milé Váhy, ať vám nestoupne sláva do hlavy. Pád by byl těžký a strmý.…

Nejčtenější články

Doporučujeme