Býváte před sexem nervózní? 5 rad, jak to překonat

5. 1. 2022
Svého partnera sice milujete, přesto jste ale před každým sexem nervózní. Nebo jste se po letech vztahu rozvedla a teď máte nového partnera a nedovedete si představit, že se před ním máte svléct. Ať už to způsobuje nízké sebevědomí, nejistota pramenící z nedostatku zkušeností, nebo neschopnost uvolnit se, se vším se dá pracovat. Jak?

Komunikujte

Jako ostatně u všech vztahových situací je komunikace zásadní i u problémů se sexem. Odhodlejte se a svěřte se partnerovi, že jste ze sexu nervózní. V opačném případě by si totiž mohl začít myslet, že vás nepřitahuje nebo že vás milování s ním nebaví, což by jen vedlo k dalším a dalším problémům a dost pravděpodobně i k tomu, že by sex z vašeho života vymizel. Navíc, pokud partnerovi o své nervozitě řeknete, je dost pravděpodobné, že vám pomůže vaše obavy vyvrátit a zbavit vás nepříjemných pocitů.

Měla byste mít sex na prvním rande? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Býci, zářijové dny začínají být zajímavé především, co se lásky týká. Aktuální idol splňuje všechny vaše představy a vy jste plni síly. Jedná se totiž o protějška, s nímž si dokážete…