Z Westona Cage je pohledný muž   Foto: Profimedia

Z Westona Cage je pohledný muž

Foto: Profimedia

 Nicolas Cage se svým synem Westonem   Foto: Profimedia
 Herec Liam Neeson se svou manželkou, herečkou Natashou Richardson (+45), která zemřela po pádu na lyžích   Foto: Profimedia
 Liam Neeson se svou rodinou a dětmi na pohřbu své manželky   Foto: Profimedia
 Cristiano Ronaldo a jeho partnerka Georgina Rodríguez   Foto: Profimedia
16
Fotogalerie

Cage, Neeson, Ronaldo: Slavní tátové, kteří se sami ujali výchovy svých dětí

Otců, kteří zůstávají na výchovu dětí sami, je mnohem méně než matek. I přesto se najdou tací, kteří zodpovědně převzali roli samoživitelů. Někteří z nich se výchovy svých dětí ujali dobrovolně, jiné k tomu dovedly nelehké osudy. K takovým situacím dochází dokonce i mezi slavnými. Kteří hvězdní otcové vychovávali své děti sami?

Nicolas Cage

Syn amerického herce Nicolase Cage Weston se narodil v roce 1990. S matkou dítěte se herec nikdy neoženil a pár se zanedlouho po narození syna rozešel. Westona chtěl herec vychovávat sám, a proto se s bývalou partnerkou společně dohodli na jeho výhradní péči. Dnes je Weston dospělý muž a snaží se jít v hereckých šlépějích svého otce. Slavný herec si nyní užívá radostné chvíle se svým vnukem, osmiletým Augustusem.

Které celebrity neunesly svoji slávu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 8

Liam Neeson

Oblíbený herec z celovečerních filmů Star Wars, Bídníci nebo Láska nebeská před dvanácti lety přišel o manželku, která zemřela po tragickém pádu na lyžích. Zůstali mu tak na výchovu jejich dva synové Daniel a Michael. Rodina se dlouho z tragické nehody vzpamatovávala, nakonec se jim podařilo dostat se zpět na vlastní nohy a slavný herec se po několika letech od smrti manželky znova zamiloval. Opakovaně prohlásil, že to byli právě jeho synové, kteří ho dostali ze dna a kvůli kterým nelehkou životní situaci zvládl.

Pokračování 3 / 8

Cristiano Ronaldo

Slavný fotbalista má spoustu dětí. Jeho prvního syna Cristiana mu v roce 2010 porodila údajně náhradní matka a on ho vychovával sám. Identitu matky nikdy neprozradil a říká, že až Cristiano vyroste, vysvětlí mu celou situaci. V roce 2017 se stal otcem dvojčat, dcery Evy a syna Matea. I zde je jejich biologická matka neznámá. Momentálně žije s Georginou Rodríguez, která mu porodila dceru Alanu Martinu. Před pár dny jeho partnerka přivedla na svět dvojčata, jedno z nich ale bohužel po porodu zemřelo.

Pokračování 4 / 8

Pierce Brosnan

Dalším hercem, který přišel o svou milovanou manželku, byl Pierce Brosnan známý především jako představitel Jamese Bonda. Ta v devadesátých letech podlehla zákeřné rakovině. Měli spolu vlastního potomka, syna Seana, a další dvě adoptované děti Charlotte a Christophera. Po manželčině smrti Brosnan vychovával své tři děti sám, po třech letech potkal novou ženu svého života, kterou si po sedmi letech vztahu vzal za manželku a s níž má syny Dylana a Parise. Dcera Charlotte v roce 2013 bohužel podlehla rakovině.

Pokračování 5 / 8

Al Pacino

Americký herec a držitel Oscara a Zlatého glóbu je otcem tří dětí, které má se dvěma různými ženami. Ani s jednou partnerkou se však nikdy neoženil. Společně se ale dohodli na střídavé péči, která byla pro devadesátá léta netradiční. Herec byl na svou výchovu pyšný a opakovaně prohlašoval, že svým dětem věnuje veškerý svůj čas a snaží se naplánovat pracovní povinnosti tak, aby je nikdy nezanedbával.

Pokračování 6 / 8

Lenny Kravitz

Po tříletém manželství s Lisou Bonet, které skončilo rozvodem, se začal zpěvák Lenny Kravitz podílet na výchově své dceři Zoë. Nejprve měli po rozchodu střídavou péči, ale když bylo dceři jedenáct let, rozhodla se sama, že chce žít jen s otcem. Dnes je Zoë Kravitz známá herečka a modelka. Často se nechává fotografovat na společenských akcích s otcem. Sama Zoë si již prošla ve svých dvaatřiceti letech rozvodem s americkým hercem Karlem Glusmanem.

Pokračování 7 / 8

Norman Reedus

Hvězda filmu Pokrevní bratři Norman Reedus žil pět let s dánskou modelkou, s níž má syna Minguse. Po rozpadu vztahu se rozhodli pro společnou péči a ve výchově se střídali. Většinu času žil ale Mingus právě s otcem v Los Angeles. Dnes je z něj známý DJ.

Pokračování 8 / 8

George Lucas

Tvůrce legendární ságy Hvězdné války režisér George Lucas spoustu let vychovával tři adoptované děti. Nejstarší dcera Amanda po rozvodu rodičů zůstala žít s Georgem Lucasem. Později si režisér adoptoval další dvě děti, dceru Katie a syna Jetta. Všichni se pokaždé objevili v jeho filmech. Až v roce 2013 se Lucas znovu oženil, vzal si o čtvrt století mladší Mellody Hobson, s níž má na stará kolena první biologickou dceru.

Doporučujeme

Články odjinud