Calista se bude v manželství smát

12. 9. 2001
Calista se bude v manželství smát
Stále častěji se setkáváme se svatbou mladé a krásné ženy s o mnoho let starším a většinou bohatým mužem. Mezi tyto páry se zřejmě již brzy zařadí i představitelka populárního amerického seriálu Ally McBealová Calista Flockhartová.

Calista se bude v manželství smát

Stále častěji se setkáváme se svatbou mladé a krásné ženy s o mnoho let starším a většinou bohatým mužem. Mezi tyto páry se zřejmě již brzy zařadí i představitelka populárního amerického seriálu Ally McBealová Calista Flockhartová a komik  Garry Shandling. Calistě je 36 a Garymu 51, i když na svůj věk vypadá velice dobře. V Hollywoodu jsou věkově rozdílná manželství naprostou samozřejmostí, v případě Calisty a Carryho se jedná o " pouhý" 15-tiletý věkový rozdíl.  Na hollywoodské poměry je také nezvyklé, že by jejich svatba měla být malým soukromým obřadem. V partnerských vztazích nestálá Calista vidí zřejmě v Garrym nejen ideálního manžela, ale i otce pro svého adoptivního syna Liama. 

autor: Dana

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nepřipouštíte si svou oslabenost a děláte špatná rozhodnutí. Bohužel neposloucháte ani rady ostatních rodinných příslušníků. To vás může přijít velice draho, protože se setkáváte s lidmi,…

Nejčtenější články