Calista se bude v manželství smát

12. 9. 2001
Calista se bude v manželství smát
Stále častěji se setkáváme se svatbou mladé a krásné ženy s o mnoho let starším a většinou bohatým mužem. Mezi tyto páry se zřejmě již brzy zařadí i představitelka populárního amerického seriálu Ally McBealová Calista Flockhartová.

Calista se bude v manželství smát

Stále častěji se setkáváme se svatbou mladé a krásné ženy s o mnoho let starším a většinou bohatým mužem. Mezi tyto páry se zřejmě již brzy zařadí i představitelka populárního amerického seriálu Ally McBealová Calista Flockhartová a komik  Garry Shandling. Calistě je 36 a Garymu 51, i když na svůj věk vypadá velice dobře. V Hollywoodu jsou věkově rozdílná manželství naprostou samozřejmostí, v případě Calisty a Carryho se jedná o " pouhý" 15-tiletý věkový rozdíl.  Na hollywoodské poměry je také nezvyklé, že by jejich svatba měla být malým soukromým obřadem. V partnerských vztazích nestálá Calista vidí zřejmě v Garrym nejen ideálního manžela, ale i otce pro svého adoptivního syna Liama. 

autor: Dana

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste se zamyslet nad tím, zda to, po čem toužíte, je smysluplné. Jestliže ano, tak vás váš vnitřní motor rychle zavede, kam potřebujete. Berani patří mezi znamení, jež k jakémukoliv…

Nejčtenější články