Cameron Diaz by nevyměnila svou kariéru za děti

Cameron Diaz by nevyměnila svou kariéru za děti

Hollywoodská herečka Cameron Diaz (37) zatím není připravena mít děti. Prohlašuje, že může být sebelepší tetičkou na světě, ale to ji na mateřství nepřipraví.

I když své neteře a synovce miluje a ráda s nimi tráví čas, uvědomuje si, že to zdaleka není totéž jako mít vlastní děti. Musela by na sebe vzít daleko větší zodpovědnost.

"I kdybych byla nejlepší teta na světě, neznamená to, že budu dobrá, nebo špatná matka," uvedla diva v rozhovoru pro americký časopis InStyle.

"Děti člověku úplně změní život a já ten svůj miluji. Děti nejsou to jediné, co člověku přináší radost a štěstí. Je jednodušší dát život než dát lásku, takže já pořád nevím. Taková změna musí být buď velmi dobře promyšlená, anebo k ní dojde úplně omylem. Pak to bývá skutečné překvapení," dodala.

Sedmatřicetiletá kráska chodí s baseballovou hvězdou Alexem Rodriguezem z newyorských Yankees.

Ten se v roce 2008 rozvedl poté, co měl mít pletky se zpěvačkou Madonnou. V roce 2009 byla jeho přítelkyní herečka Kate Hudson. Diaz o jejich vztahu zatím odmítá mluvit, protože, jak uvedla, nemůže mluvit za druhé.

"Něco jiného je, když odpovídám na otázky, které se týkají jenom mě. Pokud je však zainteresován někdo další, tak by to nebylo fér," odpověděla novinářům rafinovaně.

ČTĚTE TAKÉ:
Eva Decastelo objevila po porodu kouzlo podprsenek!
Doporučujeme

Články odjinud