Pártlová z 3v1 oznámila 1. těhotenství: Které další celebrity rodily po čtyřicítce?

5. 2. 2021
Zpěvačka Martina Pártlová překvapila české sociální sítě novinkou o svém těhotenství. Členka Čechomoru a tria 3v1 se poprvé stane maminkou ve svých dvaačtyřiceti letech. Není ale jedinou celebritou, která založila rodinu až po čtyřicítce. Které další slavné hvězdy se nebály plodit děti v pozdějším věku?

Martina Pártlová

Zpěvačka Čechomoru Martina Pártlová, která působí také v humorném triu 3v1, nečekaně oznámila svoje těhotenství vtipným videem na Instagramu. "Sem vám teda taky chtěla něco říct, já na tom mejdanu Evropy 2 byla taky. Tohle video je z dob, kdy jsem vůbec netušila, že to bude za pár měsíců realita. Dle škodolibýho smíchu, Verča už asi jo... Bude mít toho nejlepšího tatu na světě a mamka se bude taky snažit, přisahám Baču." Blondýnka, které se čtyřicítka přehoupla už před rokem, se na sociálních sítích dočkala mnoha gratulací, ale také otázek na vyšší věk i na to, kdo je vlastně otec. Zatím ale s kolegyněmi z 3v1 vtipkují spíš na téma, že se nechají přejmenovat na 7v1. Parťačka Veronika Arichteva totiž svého prvního syna Luku porodila letos v srpnu a třetí do party Nikol Štíbrová má z předchozího vztahu syna Mathiase a se současným partnerem právě očekává dalšího potomka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nenechte nic náhodě a ráno si zvesela přivstaňte. Na ranní obloze tak spatříte zářivý Merkur, který je s vaším znamením spojen více, než si myslíte. Díky brzkému vstávání stihnete mnohem…