Cameron Diaz ve 47 poprvé matkou! Které další celebrity rodily po čtyřicítce?

9. 1. 2020
Herečka Cameron Diaz před pár dny šokovala svět, když se ve svých sedmačtyřiceti letech poprvé stala maminkou malé holčičky. Není ale jedinou celebritou, která založila rodinu až dlouho po čtyřicítce. Které další slavné hvězdy se nebály plodit děti v pozdějším věku?

Cameron Diaz

Ve svých sedmačtyřiceti letech se poprvé stala matkou herečka Cameron Diaz. Ta je již přes čtyři roky vdaná za hudebníka kapely Good Charlotte Benjiho Maddena. Již delší dobu nebylo o blonďaté krásce vůbec slyšet, ve filmu si naposledy zahrála před pěti lety. Až teď. Šťastnou zprávu oznámila prostřednictvím sociálních sítí. „Jsme šťastní a vděční za to, že právě na počátku nové dekády můžeme oznámit narození naší dcery Raddix Madden. Okamžitě si získala naše srdce a doplnila naši rodinu. Jsme nadšeni, že s vámi můžeme sdílet tuto novinku. Zároveň však cítíme, že soukromí naší dcery musíme chránit. Nebudeme nahrávat žádné její fotografie ani zmiňovat žádné další detaily. Kromě faktu, že je opravdu moc roztomilá!“ Jelikož neexistují žádné snímky, na nichž by byla Cameron Diaz zachycena s bříškem, spekuluje se o tom, že jí dítě odnosila náhradní matka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na startovní čáře poloviny pracovního týdne jste rozmrzelí a bez energie. Šéfovy nároky jsou přehnané a podle vás trochu neoprávněné. Ale pokud se s ním dostanete do křížku, nevyjdete jako…

Nejčtenější články

Doporučujeme