Campbell i Clooney: Čím bojují slavní proti celulitidě? Vyzkoušeli jsme LPG za vás!

30. 11. 2019
Celulitidou trpí řada žen, a to i těch štíhlých. Nevyhýbá se ani modelkám a dalším slavným osobnostem. A řada z nich se s nevzhlednou pomerančovou kůží rozhodla bojovat za pomoci LPG lipomasáže. Co to je a jak taková procedura probíhá? Rozhodla jsem se tuto proceduru vyzkoušet a tady jsou mé zkušenosti.

Co to je LPG lipomasáž?

Asi jako každá žena bojuju s celulitidou, proto jsem byla ráda, když jsem mohla zkusit LPG lipomasáž, která by měla viditelnost celulitidy minimálně snížit. Nejprve se ptám, jak vlastně funguje? „LPG lipomasáž se provádí pomocí léčebné hlavice vybavené motorizovanými válečky. Klapky hlavice rotují po celém těle a svým pohybem dovedou působit až do hloubky kůže, kde aktivují tvorbu kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové – látek tělu vlastních, kterých v kůži s věkem přirozeně ubývá, proto stárne,“ vysvětluje korektivní dermatoložka MUDr. Markéta Majerová z MEDICOM Clinic.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nové pracovní období vám přinese určité zlepšení. Sice nejste ze všech nejlepší, protože vám schází průbojnost a nápaditost, nicméně si vás nadřízený vcelku považuje. Nejhorší časy máte za…

Nejčtenější články

Doporučujeme