Čarování s Bílou paní

21. 6. 2001
Čarování s Bílou paní
Mé milé dámy, čarování bylo vždycky výsadou žen�Samozřejmě, že bylo i je plno slavných kouzelníků, ale to pravé kouzlení patřilo vždy nám. A teď se kvapem blíží chvíle, kdy nastane - každé z vás - možnost zkusit si trochu začarovat.

Čarování s Bílou paní

Mé milé dámy,
čarování bylo vždycky výsadou žen�Samozřejmě, že bylo i je plno slavných kouzelníků, ale to pravé kouzlení patřilo vždy nám. A teď se kvapem blíží chvíle, kdy nastane - každé z vás - možnost zkusit si trochu začarovat. Nesmíte ovšem zapomenout, že využívat síly magie pro ubližování jiným je velice nebezpečné. Všechny znáte plno pořekadel, přísloví i citátů, které dlouhá léta připomínají, že zlo se nevyplácí: Pán Bůh peče oplatky, Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá, Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá, Boží mlýny melou pomalu, ale jistě�. určitě samy znáte plno dalších. Proto vás všechny varuji, abyste ani v tom největším žalu a bolesti nenamířily svá kouzla směrem zlým, s přáním někomu ublížit. Jednak se to nevyplácí a druhak - tlačilo by vás to pak jak černá můra�
Ale rychle k věci! Jistě už víte, nebo alespoň tušíte, o který den se bude jednat

  1. ano, je to

23. červen,
od půlnoci do jedné ranní
noc Svatojánská

noc kouzelná, která vám umožní splnit si tři vysněná, vytoužená přání. Magická síla této hodiny vám pomůže dosíci svého cíle. Je však třeba několika velice důležitých rekvizit, které vám doporučuji si bedlivě připravit, aby v danou chvíli, kdy doslova půjde o minuty, nepřišlo vaše snažení vniveč�

  • Ze všeho nejdříve si vyberte les, lesík, park, či jakékoli jiné klidné místo, kde se vyskytuje lesní kapradí. Doporučuji vám, abyste si vše předem prošly za bílého dne, tak, abyste v noci nebloudily. Je též dobré mít sebou doprovod.
  • Připravte si malý bílý papír, malý bílý lněný čtvereček a starý bílý kapesníček. Pak ještě čtvrt metru bílého tkalounku.
  • Pořádně si rozmyslete svá přání, záleží na vás, jestli si vyberete jedno jediné, ke kterému se právě nejvíc upínáte, nebo tři různá. Větší počet je nemožný.
  • Vaše přání se nemohou týkat peněz, neměla by škodit jiným a měla by být splnitelná - tj. žádné věci typu "chci letět na Měsíc" atd. a stejně tak - "aň se do mě zamiluje Brad Pitt".
  • A přicházíme k nejdůležitějšímu: svou rukou, ne, prosím, tisknout na tiskárně, napište své jedno až tři přání stručně a jednoznačně na onen list papíru. Ten složte do malého čtverečku, který zabalte do onoho lněného klůcku - např. ze staré lněné utěrky či prostěradla. To vše vložte do onoho kapesníčku, ještě nezavazujte! Je nutné, aby všechny tyto věci byly vaše, vámi dlouho používané (proto píšu staré) a z přírodních materiálů.
  • Pak už jen počkáte na onu hodinu. Na cestu si vezměte i svíčku a nezapomeňte zápalky. Jak už jsem připomínala, je - vzhledem k současné situaci - dobré, abyste nešly samy, ale ještě s někým. Ovšem, posledních pár metrů se odpojte, rozsviňte svíci a dojděte k trsům kapradí. Svíčku opatrně postavte opodál, tak, aby na vaše další konání dopadal její svit. A pak prosím o shovívavost - stačí opravdu jen malá snítka kapradí, i malý kousek v sobě soustřeďuje kouzlo oné chvíle! Neničte pro dobro své věci život celé rostlině!
  • Teď vložte ony zelené lístečky ke svému lněnému balíčku a opatrně křížem kapesníček zavažte na čtyři uzly.
  • Svíčku sfoukněte a pak obojí - malou mošničku s čarováním i svíčku odneste domů.
  • Je dobré mít i už předem rozmyslené místo, kam svůj tajuplný balíček schováte. Protože jej nesmíte celý rok až do dalšího svatojánského večera uvidět!!! Stejně tak nesmíte v žádném případě nikomu ani slovem prozradit, co stojí na vašem přacím listě� Slova jsou jak ptáci vypuštění, už je nikdy nechytíš - všechno by se tím okamžikem zrušilo!!!

Nemělo by vás odradit jakékoliv počasí - ani déšň či jiná nepohoda. Ale co bychom pro lásku - která je tím nejčastějším přáním - co bychom pro ni přeci nevydržely!!!

Mé dámy, věřím, že pokud letošního Svatojánka prožijete v čarovné moci kapradí, bude to pro vás milý zážitek. A co jiného závěrem: Aň se všechna vaše přání vyplní, aň jsou vaše dny klidné a prožité v dobré pohodě a noci, ty aň vyplňuje láska�

Vaše Bílá paní

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hurá! Je tady víkend a s ním přichází nespočet volnočasových aktivit. V rodině panuje výborná nálada, a proto se můžete vyřádit. S dětmi je legrace a představujete pro ně vzor. Partner je…

Nejčtenější články

Doporučujeme