Časopis F.O.O.D. oslavil 8. narozeniny a uspořádal F.O.O.D. piknik na Ladronce

1. 9. 2015
Časopis F.O.O.D. oslavil 8. narozeniny a uspořádal F.O.O.D. piknik na Ladronce
Vydavatelství Mladá fronta a časopis F.O.O.D. pořádaly již popáté oblíbený F.O.O.D. piknik, který proběhl v sobotu 29. srpna 2015 v parku Ladronka na Praze 6. Akce se zúčastnilo devět tisíc návštěvníků!

V rámci celodenního programu probíhaly na Ladronce kuchařské show časopisu F.O.O.D. a jeho hostů. Vařili postupně „televizní“ šéfkuchařiEmanuele Ridi a Martin Polačko a šéfredaktorka časopisu F.O.O.D. Jana Vašáková.

Na akci bylo mnoho ochutnávek produktů partnerských firem a pestré občerstvení. Představily se zde ve více než v 70 prezentačních stáncích desítky renomovaných dodavatelů, českých kulinářů a farmářů. Piknik doplnil workshopy a ruční dílny. Návštěvníci se mohli pobavit při živém hudebním vystoupení skupiny Lake Malawi, zajít do Chill out zóny, nebo se vyfotit ve Fotonautu a na památku si odnést ihned fotky z akce. Ke koupi byly piknikové koše plné dobrot za speciální cenu.

Ve velkém dětském koutku byl připraven babysitting, děti si mohly hrát ve skákacím hradu a fotit se s maskoty časopisu Sluníčko Lízou a Pupíkem, byly zde i hry pro děti, populární malování na obličej a balonky. Akci moderoval En.Dru.

Klepněte pro větší obrázek
Akce probíhala pod záštitou starostky MČ Praha 6 Ondřeje Koláře. Více informací zde: www.foodpiknik.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Z toho, že se vám v práci nedaří, si nic neděláte. Minulé týdny jste se s nadřízeným hádali, takže nic neřešíte. Někteří to možná nevydrželi a dali výpověď. V tomto případě se nedá čemu…

Nejčtenější články

Doporučujeme