Čeká vás vánoční večírek? V malých černých budete dokonalá! Které vybrat?

5. 12. 2018
Ať už jde o formální vánoční večírek firmy, ve které pracujete, nebo plánujete vlastní předvánoční party s přáteli, můžete zazářit. Pro tento večer nechte mikinu a džíny doma a oblečte se do slušivých šatů!

Malé černé šaty: na párty, na svatbu i na pohřeb

Takzvané malé černé jsou sázka na jistotu. Černá sluší prostě každému, neuděláte v nich společenské faux pas, ať už se chystáte kamkoliv, a co víc, malé černé jsou šaty, které využijete i při jiných příležitostech. Hodí se do divadla, na ples, na svatbu i na pohřeb.

Pokud si myslíte, že černá je ponurá, pak jste na omylu. I v této temné barvě totiž můžete být sexy! Stačí černé šaty doplnit podpatky a rudou rtěnkou a hned budete k nepřehlédnutí. Střih šatů volte tak, abyste se cítila co nejvíc pohodlně.

S krajkou i prostřihy, podpatky i šněrovacími botami

Ve volném střihu schováte nedostatky postavy, v krajkových budete svůdná, v šatech s průstřihy zase rafinovaná. Zaměřit se můžete i na volánky, třpytky nebo flitry. A letošním hitem je samet! Zkusíte ho?

Pak už jen záleží na tom, jestli je akce formální, v takovém případě můžete přes šaty přehodit sáčko a obout podpatky. Jestliže je ale večírek v uvolněném stylu, budou malé černé vypadat skvěle v kombinaci s koženou bundičkou a šněrovacími botami.

Jaké malé černé si vybrat? Inspiraci hledejte v galerii v úvodu článku, vybraly jsme pro vás 50 kousků!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozvíjíte své schopnosti a toužíte po lepším pracovním ohodnocení. Milí Střelci, aspoň o víkendu se profesním debatám vyhněte. Stejně vás nikam neposunou. Stačí, že se chlubí výmysly…