Čeká vás večírek? Nenechte kocovinu ničit vaši pleť

5. 1. 2018
Čeká vás večírek? Nenechte kocovinu ničit vaši pleť
Silvestrovské oslavy jsou sice za námi, ale to neznamená, že až do posledního dne v roce nás žádný večírek nečeká. Ať už půjde o vaši narozeninovou oslavu, firemní party nebo posezení u vína s kamarádkami, alkohol a nevyspání ničí vaši pleť. Co dělat, abyste se vyhnula následkům prohýřené noci?

Nepřestávejte pít

Ne, nemluvíme tu o alkoholu. Právě nedostatek nealkoholických tekutin a přílišné množství alkoholu způsobuje, že dojde k dehydrataci, což se rychle projeví na stavu vaší pokožky. Během popíjení proto dbejte na to, abyste alkohol kombinovala nejlépe s obyčejnou vodou. Snažte se v průběhu večera vypít alespoň šest až osm sklenic.

Situaci se můžete pokusit zachránit i druhý den, a to za pomoci kokosové vody nebo bylinných a zelených čajů, které jsou bohaté na antioxidanty. Nezapomínejte také, že dvacet procent tekutin si tělo bere z jídla, a tak se před i po večírku snažte jíst alespoň pět porcí ovoce a zeleniny bohaté na vodu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po vyčerpávajícím týdnu zatoužíte po odpočinku a činnostech, které lze dělat s kamarády. Když si vyrazíte za sportem, vrátíte se domů jako znovuzrození. Zaměřte se také na výchovu dětí.…