Čeká vás víkend plný módy

19. 9. 2002
Čeká vás víkend plný módy
Zítra 19.9.2002 začínají v Praze hned tři veletrhy zaměřené na módu, styl, spodní prádlo a navíc začíná prestižní veletrh sportovních potřeb a služeb Sport Prague. Připravili jsme pro vás soutěž o vstupenky.

Čeká vás víkend plný módy

Zítra 19.9.2002 začínají v Praze hned tři veletrhy zaměřené na módu, styl, spodní prádlo a navíc začíná prestižní veletrh sportovních potřeb a služeb Sport Prague. Připravili jsme pro vás soutěž o vstupenky.

Veletrhy prádla a módy - INTIMA & MÓDA 2002 a sportovní veletrh Sport Prague se uskuteční v prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech ve dnech 19. � 21. září. K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava ze stanice metra "B" Českomoravská, Vysočanská a dostatek parkovacích míst v areálu výstaviště.
Souběžně s těmito veletrhy navíc probíhá 10. výstava zdravého životního stylu HARMONIE 2002. Vstup na tyto akce je pro veřejnost 60,- Kč a vstupenka platí všude.

SPORT PRAGUE 2002 podzim - 23. mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy se již po třetí uskuteční v prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech ve dnech 19. � 21. září. První den konání je určen pro obchodníky, další dva dny jsou pro širokou veřejnost. K vidění bude na 200 vystavujících firem z oblastí zimních sportů, outdooru, turistiky, fitness a sportovního oblečení. Návštěvníci se mohou těšit na novinky roku 2003, pestrou nabídku zimních zájezdů, nespočet soutěží a doprovodných sportovních akcí. Chtěli bychom Vás pozvat na veletrh, kde budou poprvé v ČR představena jízdní kola s možností elektrického pohonu v tří- a čtyřrychlostní verzi z produkce světoznámé značky GIANT. Premiéru na veletrhu bude mít také tzv. �business bike� zn. Prodigy. Dalším zpestřením budou exhibice na nafukovacím volejbalovém hřišti ve volejbalu, házené, a streetballu za účasti českých celebrit, jmenujme např. Zdeňka Mertu či Jana Čenského. Exhibiční utkání ve stolním tenise sehrají reprezentanti ČR, nabídneme i cyklo vystoupení našich nejlepších bikerů na minirampě, módní přehlídky firem Uncle Sam, Dominator, Litex či vystoupení mistrů světa a evropy v kulturistice. Diváci mohou vyhrát v našich soutěžích např. půjčení zbrusu nového automobilu Opel Vectra s plnou nádrží na celý víkend a mnoho dalších cen značek Uncle Sam či Gala. Lovci autogramů také nepřijdou zkrátka a mohou získat podpis olympijského vítěze Aleše Valenty u stánku Sporten, světového rekordmana Romana Šebrleho či několika hráčů fotbalistů pražské Sparty. Dne 19. 9. bude od 11 hod. probíhat v přednáškovém sále první tisková konference k 36. ročníku Jizerské padesátky. Samozřejmostí je zajištění bezplatné kyvadlové dopravy ze stanice metra dle aktuální dopravní situace.


Přehlídku prestižní módy a životního stylu NEW LOOK naleznete v Průmyslovém paláci, Výstaviště - Praha Holešovice. Na akci se představí 58 módních firem z České republiky, Slovenska, Itálie, Francie a Německa. Vstupné je 80,- Kč, zlevněné 40,- Kč. Akcte trvá až do 22.9.

Dominantním prvkem se pro tento projekt stává přehlídkové molo, kde po čtyři dny budou probíhat přehlídky kolekcí českých i zahraničních firem, známých i začínajících návrhářů. Mezi jednotlivými přehlídkami mohou návštěvníci NEW LOOK sledovat záznamy ze světových mol a prezentace několika značek. Okolo mola je umístěno několik expozic s oděvy, módními doplňky a luxusním zbožím. Dalším prostorem pro orientaci v módě nabízí Salón návrhářů, kde návštěvník najde téměř od 20ti módních tvůrců vybrané modely z jejich dílen. Pro dokreslení příjemné atmosféry jsou v prostoru umístěny dvě italské kavárny: DOLCE VITA z Široké ulice a NOSTRESS CAFE GALERY z ulice Dušní. Pro naplnění poznávací linie organizátoři umístili na plochu také výstavu módních trendů, zaměřenou na sezonu podzim/zima 2004.
Každý host NEW LOOK si určitě odnese některý z módních a designových časopisů, kartu s mapkou několika pražských butiků a salónů, publikaci Luxury shopping guide nebo novou knihu Současná česká móda a hlavně spoustu tipů do svého šatníků.


Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pomyslná půlka týdne bude zlomová a může se stát, že se také párkrát zapotíte. Máte však jednu velkou výhodu. U nadřízeného jsou zafixovány plusové body. Vlastně budete mít štěstí v…

Nejčtenější články

Doporučujeme