Čeká vás víkend plný módy

19. 9. 2002
Čeká vás víkend plný módy
Zítra 19.9.2002 začínají v Praze hned tři veletrhy zaměřené na módu, styl, spodní prádlo a navíc začíná prestižní veletrh sportovních potřeb a služeb Sport Prague. Připravili jsme pro vás soutěž o vstupenky.

Čeká vás víkend plný módy

Zítra 19.9.2002 začínají v Praze hned tři veletrhy zaměřené na módu, styl, spodní prádlo a navíc začíná prestižní veletrh sportovních potřeb a služeb Sport Prague. Připravili jsme pro vás soutěž o vstupenky.

Veletrhy prádla a módy - INTIMA & MÓDA 2002 a sportovní veletrh Sport Prague se uskuteční v prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech ve dnech 19. � 21. září. K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava ze stanice metra "B" Českomoravská, Vysočanská a dostatek parkovacích míst v areálu výstaviště.
Souběžně s těmito veletrhy navíc probíhá 10. výstava zdravého životního stylu HARMONIE 2002. Vstup na tyto akce je pro veřejnost 60,- Kč a vstupenka platí všude.

SPORT PRAGUE 2002 podzim - 23. mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy se již po třetí uskuteční v prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech ve dnech 19. � 21. září. První den konání je určen pro obchodníky, další dva dny jsou pro širokou veřejnost. K vidění bude na 200 vystavujících firem z oblastí zimních sportů, outdooru, turistiky, fitness a sportovního oblečení. Návštěvníci se mohou těšit na novinky roku 2003, pestrou nabídku zimních zájezdů, nespočet soutěží a doprovodných sportovních akcí. Chtěli bychom Vás pozvat na veletrh, kde budou poprvé v ČR představena jízdní kola s možností elektrického pohonu v tří- a čtyřrychlostní verzi z produkce světoznámé značky GIANT. Premiéru na veletrhu bude mít také tzv. �business bike� zn. Prodigy. Dalším zpestřením budou exhibice na nafukovacím volejbalovém hřišti ve volejbalu, házené, a streetballu za účasti českých celebrit, jmenujme např. Zdeňka Mertu či Jana Čenského. Exhibiční utkání ve stolním tenise sehrají reprezentanti ČR, nabídneme i cyklo vystoupení našich nejlepších bikerů na minirampě, módní přehlídky firem Uncle Sam, Dominator, Litex či vystoupení mistrů světa a evropy v kulturistice. Diváci mohou vyhrát v našich soutěžích např. půjčení zbrusu nového automobilu Opel Vectra s plnou nádrží na celý víkend a mnoho dalších cen značek Uncle Sam či Gala. Lovci autogramů také nepřijdou zkrátka a mohou získat podpis olympijského vítěze Aleše Valenty u stánku Sporten, světového rekordmana Romana Šebrleho či několika hráčů fotbalistů pražské Sparty. Dne 19. 9. bude od 11 hod. probíhat v přednáškovém sále první tisková konference k 36. ročníku Jizerské padesátky. Samozřejmostí je zajištění bezplatné kyvadlové dopravy ze stanice metra dle aktuální dopravní situace.


Přehlídku prestižní módy a životního stylu NEW LOOK naleznete v Průmyslovém paláci, Výstaviště - Praha Holešovice. Na akci se představí 58 módních firem z České republiky, Slovenska, Itálie, Francie a Německa. Vstupné je 80,- Kč, zlevněné 40,- Kč. Akcte trvá až do 22.9.

Dominantním prvkem se pro tento projekt stává přehlídkové molo, kde po čtyři dny budou probíhat přehlídky kolekcí českých i zahraničních firem, známých i začínajících návrhářů. Mezi jednotlivými přehlídkami mohou návštěvníci NEW LOOK sledovat záznamy ze světových mol a prezentace několika značek. Okolo mola je umístěno několik expozic s oděvy, módními doplňky a luxusním zbožím. Dalším prostorem pro orientaci v módě nabízí Salón návrhářů, kde návštěvník najde téměř od 20ti módních tvůrců vybrané modely z jejich dílen. Pro dokreslení příjemné atmosféry jsou v prostoru umístěny dvě italské kavárny: DOLCE VITA z Široké ulice a NOSTRESS CAFE GALERY z ulice Dušní. Pro naplnění poznávací linie organizátoři umístili na plochu také výstavu módních trendů, zaměřenou na sezonu podzim/zima 2004.
Každý host NEW LOOK si určitě odnese některý z módních a designových časopisů, kartu s mapkou několika pražských butiků a salónů, publikaci Luxury shopping guide nebo novou knihu Současná česká móda a hlavně spoustu tipů do svého šatníků.


Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Vodnáři začnou mrazivý prosincový týden naprosto pohodově. Vstoupí do reje pracovních povinností nažhavení. Ne všechno se však musí podařit podle plánu. To nevadí, protože Vodnáři nemají…

Nejčtenější články

Doporučujeme