Celebrity bez make-upu: Poznali byste slavné krásky bez líčidel? Je to šok

21. 11. 2019
Máte mindráky, když vidíte známé tváře, jak jim to sluší? Už nemusíte. Podívejte se na fotky slavných krásek, které se nenalíčené ukazují málokdy. O to víc vás svým vzhledem překvapí. Poznala byste slavné krásky bez make-upu?

Celulitida i kruhy pod očima

Také vás napadá, jak asi získala modelka Behati Prinsloo srdce sexy zpěváka Maroon 5 Adama Levina? Viděl ji poprvé s make-upem, nebo bez něj? Také Andílci z přehlídek spodního prádla Victoria’s secret Adriana Lima a Alessandra Ambrozio jsou bez make-upu téměř k nepoznání. Po výrazné celulitidě plus size modelky Ashley Graham zase není na fotkách ani památky, realita je však úplně jinde. Zato jedna z nejslavnějších topmodelek devadesátých let Claudia Schiffer je sice bez líčidel a make-upu také k nepoznání, vzhledem ke svému věku ale vypadá pořád skvěle, což se tak úplně nedá říct o její souputnici Tyře Banks.

Ani herečky to v tomto směru nemají lehké, nelze ale říct, že by bez make-upu, Photoshopu a správných světel byly ošklivé. Líčidla jsou od toho, aby podtrhla a zvýraznila ženskou krásu, není proto divu, že bez nich si většina žen často nebývá příliš podobná. Překvapivě některé z hereček nenalíčené spíše jako by omládly. Sympaticky mladistvě vypadá například Jessica Biel, přirozeně krásná je i s vráskami Gwyneth Paltrow a moc vějířků kolem očí nepřibylo ani bývalé manželce Toma Cruise Katie Holmes.

A jak jsou na tom slavné zpěvačky? Svoji přirozenější tvář odhalila Lady Gaga už ve filmu Zrodila se hvězda, i tam si s ní ale vizážisti dali velkou práci, pouze zvolili nenápadný make-up. Zpěvačka se ale na svých sociálních profilech nebojí zveřejnit, jak vypadá po probuzení, a občas je to pěkný šok. Zato čerstvá padesátnice Jennifer Lopez jako by zastavila čas. Sice chvilku trvá, než vám dojde, kdo se skrývá za tou nenalíčenou tvářičkou, přesto jí to bez make-upu opravdu sluší a rozhodně nevypadá na svůj věk.

Všechny krásky v civilu si prohlédněte v galerii v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek patří nejen relaxaci s rodinou, ale také práci na zahrádce. Pokud nemáte zryté záhony a schází vám i další zahradnické práce, tak se do toho pusťte. Večer si udělejte opékání, dejte…