Celebrity budou čarovat

29. 3. 2006
Ve dnech 31. března a 1. dubna 2006 se sjedou do Divadla kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy přední kouzelníci. Koná se zde 3. ročník mezinárodního festivalu moderní magie Velká cena Divadla kouzel. Kouzelnické umění zde poměří v pěti veřejnosti přístupných představeních několik desítek českých a zahraničních mágů z Německa, Rakouska, Ruska, Polska, Maďarska a Slovenska.

Soutěžit se bude jednak v základních kategoriích jako je manipulace, všeobecná magie, iluze a mikromagie. Svoje dovednosti na festivalu předvedou i ve dvou juniorských kategoriích nejmenší kouzelníci. „Bude také zvolena také Miss magie a samotné publikum zvolí divácky nejatraktivnější vystoupení Cenu diváků.

Mezinárodní odborná porota bude mít nelehký úkol rozhodnout, kdo získá prestižní Cenu středočeského hejtmana ing. Petra Bendla a hlavní cenu Grand Prix Divadla kouzel“, říká prezident festivalu Pavel Kožíšek.

V závěrečném sobotním galaprogramu 1. dubna v 19.00 hod. budou ceny předávat již tradičně přední osobnosti našeho kulturního a společenského života. Středočeský hejtman Petr Bendl, Jiří Korn, Iveta Bartošová, Zdeněk Podhůrský, Josef Laufer, Eva Pilarová, Vladimír Hron, Klára Jandová, Petr Jančařík, Vítek Havliš, Mudr. Jan Cimický, ing. Zuzana Baudyšová a další hosté. „A nebylo by to Divadlo kouzel, aby zde chyběli krásné ženy modelky Martina Poulíčková, Martina Dvořáková a Lenka Taussigová,“ směje se principál divadla Pavel Kožíšek. Slavnostním galavečerem diváky provede Markéta Mayerová a Slávek Boura.

Festival má nekomerční charakter a je pořádán pod oficiální záštitou ministra kultury ČR Vítězslava Jandáka, středočeského hejtmana Petra Bendla a ve spolupráci s Nadací Naše dítě ing. Zuzany Baudyšové.

Další informace objevíte na www.divadlokouzel.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední zářijový den prožijete příjemně a tajně doufáte, že se ani v říjnu nic nezmění. Neklesejte namysli, protože se v následujícím měsíci blýsknete v mnoha oblastech a nezůstanete…